Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány ember miért ilyen...

Néhány ember miért ilyen alpári ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Érdekel:) de vicces amúgy,hogy egy anyajegy miatt képesek lecsúnyázni az embert felnőtt fejjel úgy hogy se rólam sem az anyajegyről sem láttak képet csak így leírás alapján.

Kérdezem én ha egy gyerek feltéved az oldalra aki még fejlődésben van, értelmes kérdésekkel miért kell butaságokat írni,szídni? :)

Köszönöm mindenkinek aki végig olvadta, lentebb írhattok saját példát is ha esetleg ti is kaptatok már inenn nem jól eső szavakat.


2020. jún. 20. 17:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nálam is megfordult pont ma, hogy a kérdésemre valaki közi, hogy unatkozni jöttem ide és lesz*rom a véleményed és nem érdekelsz. Kb ilyen szavakkal és semmi köze nem volt a kérdésemhez kb. Erre megmondtam a magammét neki, hogy akkor menj máshova hova unatkozni erre PRIBÁT ÜZENETBEN elkezdett mocskolódni a kis hülye, mivel voltam olyan kedves, hogy megzavarjam az unatkozását és ezért én vagyok a krva?? Úgyhogy kb semmit nem tud rólam? Mintha unatkozo kisgyerekek vannak it vagy tudatlan felnőttek és itt élik ki a feszültségüket, mikor másik kielégítő válaszokat várnak.
2020. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Velem is volt hasoló ,de engem konkrétan megfenyegetet a srác ,hogy el kap az utcán és nekem végem.

Rám ír mert nincs sikere a nőknél ,hogy ismerkedje vele ,megírom nem szeretnék kedvesen,erre megfenyeget hogy elkap majd és egy k..va vagyok.

2020. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
12-es hát igen ezek azok akik csak maguknak akarnak hasznot és mással nem törődnek, ha valami nemúgy sül el ahogy akarják akkor az illető máris krva lesz...
2020. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!