Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszentek a férfiak?

Miért ilyen álszentek a férfiak?

Figyelt kérdés

28 éves szűz lány vagyok,nem itélkezek senki felett mindenki azt csinál amit akar az életével.Viszont sok férfi aki lefekszik fűvel fával ,itt gyakorin is ráírnak a lányokra "fízetnének szolgáltatásokért"

nyavajognak hogy nem akar lefeküdni velük egy lány se ,de ha még is lefekszik egy lány vele az a lány már szerintük k....a.Egy fiú lefekszik 20 lányal akkor rendbe van ,de ha egy lány lefekszik 2 fiúval akkor már ku..a,hát ezt egy kicsit se értem.Lányok megakarják őrizni a szűzeségüket akkor egyből kidobják őket az a baj ,ha lefekszik vele akkor utána dobják ki a lányt akor az a baj.

Mondok egy durvábat ha egy lány k....a áll akkor azt elitéli a fél világ ,de a férfiak még is ku. ..oz járnak őket miért nem itéli el senki.Fiúbol lesz k....a az rendben van.Egy férfi bármit megtehet ,de mi nők semmit.

Itt vagyok én 28 évesen ,és még szűz vagyok még se itélkezek egy hivatásos felett sem ,számomra ugyan olyan emberek mint bárki más.Akkor ti kedves férfiak akik nem vagytok már szűzek minden lányal lefekszetek ,és még kur...z is jártok utána még is itélkeztek a hölgyeken.

Kérlek meséljétel el nekem,hogy ez hogyan müködik ,miért vagytok ilyen furák?

Én mint lány mit tegyek ,hogy megfelejek nektek vagy a többi női társam?



2020. jún. 27. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Lányok ti se értiek a férfiakat?
Nektek nincs elegetek aból ,hogy ilyen a férfiak?
Ti értitek a férfiak?
Titeket nem zavar,hogy ilyenek a férfiak?
13 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Hat ez egy elég furcsa szavazás!

Most arra vagy kíváncsi kiben milyen kérdés merül fel?

2020. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen,arra vagyok kiváncsi,hogy többi lány hogyan éli meg ezt az egészet.

Titeket nem zavar hogy ilyen a férfiak nekik mindent szabad nekünk meg semmit.

2020. jún. 27. 21:59
 3/19 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a kedves választ,de nem ez volt a kérdés.:(

2020. jún. 27. 22:09
 4/19 anonim válasza:
100%
Olyan nincs hogy "férfiak" mindenki más és mást akár, mindenkinek máshogy kell megfelelni ez nem csak a férfiaknál van így. Szerintem neked valakivel van gondot nem a férfiakkal:) Mindenki más.
2020. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt a férfiak és kérdezhetnék rólunk, nőkről... Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, legalábbis engem addig nem érdekel, amíg csak magáról van szó. Felnőttek vagyunk, tudnunk kell a problémákat a helyükön kezelni. A kereslet adja a kínálatot és vissza. Különben én nőként, néha a nőket sem értem...(Konkrét példa, ismerős csaj gyerekei egy hetet ithon tölthetnek, mert egyébként állami intézetben vannak. Csaj cuki fotókat posztol, majd fogja magát és hétvégére elvándorol a férfihoz, aki nyiltan vállalja a kezdetek óta, hogy neki a gyerekek nem kellenek. Mellesleg állandóan siránkozik, hogy mindent megtesz a gyerekekért, hogy vissza kapja őket, de egyébként már nagyok, és megértik a problémát, hogy szegény anyjuk nem tehet róla, hogy a nem is olyan új pasinak nem kellenek.)
2020. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören, mert általánosítasz. Igen, vannak ilyen férfiak, meg teljesen másfélék is.
2020. jún. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
28 évesen még szűz vagy az miert jo? Nem lesznek tapasztalataid nem lesznek élményeid, az óra meg ketyeg..
2020. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#8

Kedves ,gondolom férfi vagy ,csak egy férfi nem értheti azt meg ,hogy nem csak szexről szól a világ.

Nem lesznek élményeim ,milyen élmények?

Ha találnák olyan férfit aki szeret ,tényleg szerelmes belém,és nem csak lefektetni akarna akkor már nem lennék szűz,de hát ilyen sajnos nincs.

Én nem egy tárgy vagyok akivel szórakozni lehet és utána kidobni ,ennyi.:(

2020. jún. 28. 07:42
 9/19 A kérdező kommentje:

#8

Sokat csalódtam is sokat bántotak ,fizikailag és lelkileg is ennek is köze van hozzá egy kicsit.Fő indok viszont az amit leírtam egy fiú se gondolja komolyan nem szeretnek engem csak azt akarják,de ez nem csak rám igaz hanem a hölgy társaimra is sajnos őket is csak kihasználni akárják.Nézd meg a párkapcsolatok 80-90 százalékát még csak nem is szeretik egymást ,olyan rossz ezt làttni.:(

2020. jún. 28. 07:46
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Az élet nem egy habostorta.. amire te vágysz olyan csak a romantikus filmekben van, várhatsz végtelenségig is, de csak magaddal bszol ki.

Mindjárt 30 leszel, aztán 35, aztán elszaladt melletted az élet úgy, hogy nem is éltél..

2020. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!