Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszentek a férfiak?

Miért ilyen álszentek a férfiak?

Figyelt kérdés

28 éves szűz lány vagyok,nem itélkezek senki felett mindenki azt csinál amit akar az életével.Viszont sok férfi aki lefekszik fűvel fával ,itt gyakorin is ráírnak a lányokra "fízetnének szolgáltatásokért"

nyavajognak hogy nem akar lefeküdni velük egy lány se ,de ha még is lefekszik egy lány vele az a lány már szerintük k....a.Egy fiú lefekszik 20 lányal akkor rendbe van ,de ha egy lány lefekszik 2 fiúval akkor már ku..a,hát ezt egy kicsit se értem.Lányok megakarják őrizni a szűzeségüket akkor egyből kidobják őket az a baj ,ha lefekszik vele akkor utána dobják ki a lányt akor az a baj.

Mondok egy durvábat ha egy lány k....a áll akkor azt elitéli a fél világ ,de a férfiak még is ku. ..oz járnak őket miért nem itéli el senki.Fiúbol lesz k....a az rendben van.Egy férfi bármit megtehet ,de mi nők semmit.

Itt vagyok én 28 évesen ,és még szűz vagyok még se itélkezek egy hivatásos felett sem ,számomra ugyan olyan emberek mint bárki más.Akkor ti kedves férfiak akik nem vagytok már szűzek minden lányal lefekszetek ,és még kur...z is jártok utána még is itélkeztek a hölgyeken.

Kérlek meséljétel el nekem,hogy ez hogyan müködik ,miért vagytok ilyen furák?

Én mint lány mit tegyek ,hogy megfelejek nektek vagy a többi női társam?



2020. jún. 27. 21:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De élek nagyon is ,csak pasim nem volt még.:)

Nagyon jó életem van,remek barátaim vannak,csodálatos családom,és álmaim szakmáját tanulom,csak éppen pasim nem volt még.:)

Igen,régeben sokan bántottak a fiúk,de mára az életem rendbe jött ,persze azért a régi emlékek meg vannak bennem ezért félek a fiúktól,de probálok nem gondolni rá.

Szóval minden rendbe van jelenleg ,annyi hogy még nem volt senkim.

2020. jún. 28. 09:17
 12/19 A kérdező kommentje:

Sajnos én is azt vettem észre ,hogy ilyen nem nagyon van,de én szerelem nélkül nem tudok összejönni senkivel.

Ti hogy tudtok szerelem nélkül együtt lenni bárkivel is?

2020. jún. 28. 09:20
 13/19 A kérdező kommentje:
Minden féle érzelmek nélkül,ez miért jó?
2020. jún. 28. 09:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen agyalnod. Miért akarod megérteni higy a nőfaló vagy férfifaló emberek miért szeretik azt amit csinálnak. Mindenki más, nem mindenki ilyen. Nagyon sok férfi van akiknek nem volt sok szexpartnere élete során. Nem tudom honnan veszed hogy minden férfi nőfaló. Vannak eleve komoly kapcsolatot kereső emberek is.

Szerintem a viselkedésedben én lehet valami ami elrisztja a fiúkat. Mert sok példát tudnék felhozni amikor egy fiú tényleg szerelmes volt a lányba és nem azért akart lefeküdni vele mert a testét akarta. Ha többet beszélgetnék velük és nem lennél ilyen előítéletes akkor talán beléd szeretne az egyik.

Úgy látszik mégse megy annyira ez az elfogadás a részedről.

2020. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Először is ez egy régi lemez és a megoldása már megszületett. Nem kell törődni a sok idióta kannal akik a nőket lenézik, megbélyegzik és vagyontárgyként tekintenek rájuk.


Aztán... 28 évesen kinek illetve minek tartogatod magad? Lassan kifutsz az időből és se családod se gyerekeid nem lesznek. A kapcsolatokat is tanulni kell. Nem állíthatsz oda a családalapítás elé hogy akkor most mehet, ha tapasztalatlan vagy mert sokkal nagyobb az esélye hogy elrontod.


Szex.. A szex nagyon jó dolog és nagyon fontos. Egy kapcsolatot az tart össze. Illetve nem is csak a szex hanem a szex közbeni intimitás és bensőségesség. Na persze az is kell h passzoljatok.

Persze h minden férfi szexet akar. De ez nem zárna ki semmi mást sem. Szexkapcsolatból sok valódi kapcsolat lett. Ha egy nővel jó a szex és közben úgy ismerjük meg h érdekel is minket akkor nyugodt lehetsz h abból kapcsolat lesz.

Te kívülről látsz mindent és a magad módján értékeled ki. Úgy persze h lövésed sincs hozzá mert ugye egyiket se próbáltad még ki. :D Emiatt könnyen téves következtetéseket vonhatsz le. Mint amikor az 5. Elemben Lilu tévézik és azt látja hogy az emberiség megérett a pusztulásra. :D

2020. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Na látod pont erről beszélek! A 14-es válaszodban erre erősítesz rá. A Szerelem nélküliség cseppet sem azonos a "mindenféle érzelmek nélkül"-lel!!!


Szerelem vagy jön vagy nem. Sokan előtte és utána is együtt vannak. A te felfogásodban az a "minek?" rész. Próbáld ki mielőtt leírod magadban ezeket!

2020. jún. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
71%

"nem csak szexről szól a világ."


Nem, ez igaz. Viszont elég fontos szerepet játszik, amit te nem tudhatsz, köszönhetően az állapotodnak. Ha áldozatként tekintett magadra, sosem lesz jó emlék és élmény egy szex. Én egyébként nem általánosítok. A nők pont ugyanolyan emberek mint a férfiak. Csak kicsivel több tartás van bennük. Nekik is szükség van szexre. Ezért nem is ítélkezem felettük. Élvezze mindenki az életet, ahogy neki jólesik.

2020. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
77%
A rossz tapasztalaidat nem kell kivetítened az egész férfi társadalomra.
2020. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia. Vannak normális fiúk is csak kevés. Ahány ember annyi féle elvárások vannak. Nekem például az olyan lányok jönnek be akik kicsit szerényebbek, de barátságosak és műveltek. Külső szempontból pedig nálam alacsonyabb, legalább vállig érő haj. Ne sminkelje tele magát, cigi, tetkó egyéb test ékszer kizáró ok is lehet. Én is elősször megismerni szeretem a másikat és, ha érzek valamit iránta nem csak tetszést, akkor lehet komolyabb is az ismerkedés. 24F
2020. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!