Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tartsam továbbra is a kapcsola...

Tartsam továbbra is a kapcsolatot vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy budapesti tinédzser lány vagyok, aki most fejezte be a 9. osztályt. Az általános iskolámban 8 éven keresztül tanított engem egy tanár (nő), akivel valamilyen úton-módon elmélyült a kapcsolatunk, és közel kerültünk egymáshoz. Többször látogattam meg, rengeteg közös élményünk van, néha több órán keresztül szoktunk irogatni egymásnak telefonon keresztül. Ballagásomra anno, még ajándékot is kaptam tőle. Igazából nem tudom, hogy milyen fajta kapcsolat ez, és azt sem tudom miért szeret engem ennyire és furcsának találom ezt az egészet. Az lenne a kérdésem, hogy mit tanácsoltok, szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy sem?

2020. jún. 28. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartsad.

Aztán majd kiderül, mi lesz belőle.

2020. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem szóról szóra ugyan ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy az én tanárom nem is tanár, hanem a régi kollégiumomban a délutános nevelőnőm.


Én tartom vele a kapcsolatot, nekem eszembe nem jutna megszakítani a kapcsolatot vele! Ő nekem már olyan, mint az anyukám.

A legutóbbi karácsony második napját is együtt töltöttük (december 26).

2020. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítanád meg? Ha élvezed és nincs gondod belőle akkor csak azért szakítanád meg mert kicsit fura? Ráadásul mások véleménye alapján hoznál meg egy ilyen döntést?

Lehet h leszbi de lehet h nem. Lehet h akar tőled valami, de lehet h akkor sem ha leszbi. Lehet h a húga ként tekint rád lehet h a lányaként lehet h barátnőként. Kit érdekel?! Élvezd amíg tart!

2020. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítanál vele jól elszórakoztok lehet, hogy kedvel de semmilyen kapcsolatot nem akar. Úgy is tekinthet rád mint egyik tanítványa akinek segítségre volt szükség és össze barátkozott veled ennyi. Előbb-utóbb úgy is kiderül.
2020. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!