Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen történetet írsz?

Milyen történetet írsz?

Figyelt kérdés

Ha írópalánták vagy és írsz valamilyen sztorit, akkor megosztanád velem?


Linkeld be a történeted, írd meg az életkorod és hogy hány éve írsz!



2020. júl. 1. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Írok. Én inkább hobbi írónak nevezném magam, mint palántának.

Csak akkor osztom meg, ha kedveled az LMBTQ+ történeteket.

Az életkorom a nickemben van, és 13 éves koromtól írok, bár többször abba hagytam, újra kezdtem. Akkoriban inkább sci-fit, majd fantasyt, végül újra sci-fit írtam.

Az utóbbi 5 évben írok intenzívebben, és folyamatosan. Jelenleg 85 történetem van. Szeretném elérni, és meghaladni a százat.

2020. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék írni egy sztorit. Habár, még csak a karaktereket és magát a történet újra tervezgetem.😅
2020. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem olyan régen kezdtem el írni, de magam is megkell mondjam, hogy elég sokat fejlődtem azóta.

Leginkább fantasy témában alkotok, egyszerűen imádok játszani a képzeletemmel és ezeket mind a történeteimbe/novelláimba megírom. Emellett ezeket próbálom illusztrálni. Álmaimban szereplő lények, jelenségek adtak ennek mintát.

Persze nem csak ebben a kategóriában írok, de a legtöbb az fantasy és horror.


A legelső ilyen irományom egy novella, ami egy lányról szól, akit mindig is érdekelt a természetfeletti erő. Gondatlan cselekedet miatt a sorsát megpecsételte, szinte az egyik legveszélyesebb démon kegyeinek adta magát, tudatlanul.

Ha szeretnéd, privátban írj egy e-mail címet és át küldöm.

2020. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fantasy témában szoktam írni, de most írok egy novellát, ami drámai, kicsit szerelmes és depressziós.
2020. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenki fantasyt ír? :)

én nagyban gondolkodtam, legalább 5 kötetes folytatás

el is kezdtem a főhős gyerekkorától, de ahogy haladok vele, remélem be tudom majd fejezni

legalább 3 éve irom, és már eltelt egy hét

2020. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!