Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok a barátom...

19 éves lány vagyok a barátom meg ütött kék zöld foltok vannak mindkét karomon és lábamon és az arcom is be dagadt ez az eset tegnap történt rendőrt hívtam de nem volt semmi említésre méltó mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki jöttek de nem mertem beszélni mert ő Is ott volt a hátam mögött a lényeg hogy most ál híreket terjeszt rólam és képernyő fotóm is van róla ezzel is lehet feljelentést tenni (rágalmazásért)? Illetve ha régebbi dolgot mesélek el hogy combon lőtt légpuskával “véletlenül”? Fel szeretném jelenteni hogyan induljak el ezen az úton?

2020. júl. 4. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
NE KAMUZZ!
2020. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Minden állítást bizonyítani kell. A mostani eset miatt is ha nem veszel látleletet a kórházban és elmúlnak a foltok, akkor két ellentétes állítás fog ütközni. Lefényképezheted ugyan, csak nem lehet arról sem objektíven megállapítani, hogy az tényleg bántalmazás miatt van, vagy csak ügyetlen voltál és nekimentél valaminek. A látleletetnél viszont egyrészt van egy hivatalos orvosi diagnózis, másrészt anamnézisnél felveszik hogy mi történt, és ott nyilatkozol róla, és ezek együtteséről egy hivatalos irat keletkezik.


A combon lövés bizonyíték hiányában 'nem történt meg' abban az értelemben, hogy nem hozhatod fel indokként, mert akkor majd ellened indítanak eljárást rágalmazás miatt, ha a másik féltől nem állnak távol az aljas eszközök (a kérdés alapján pedig nem).

2020. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez úgy kamu ahogy van.
2020. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ahogy előttem írták, azzal hogy nem mondtad el a rendőröknek , nem tettél feljelentést, és nem vitték el a kórházba látleletet venni ezt már nem tudod bebizonyítani. A fényképpel csak azt tudod bizonyítani hogy megsérültél, de azt nem hogy ő vert meg. Álhírekkel kapcsolatban csak annyit hogy azt is bizonyítani kell.
2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4/4 az eset mint említettem tegnap este történ minden nyomrajtam van illetve a nyakamon a kezének a formája véraláfutásosan képernyőfotóim is vannak a rágalmazásról és fenyegetésekről idézem “korházba teszlek mindig nézz a hátad mögé”
2020. júl. 4. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap nem mertél beszélni a rendőröknek, akkor mára már kicombosodtál, úgy érzed s menni fog még muchoman közelében is vajon...

Vetessél látleletet...a helyi policenál eligazítanak, ha bemész.

2020. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Romák vagytok, mi?
2020. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 Ezt még is miből állapítottad meg? Elég tudatlan és bunkó ember lehetsz :) válaszolva a kérdésre nem nem vagyunk romák!
2020. júl. 5. 02:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Úristen emberek segítséget kértem tisztában vagyok azzal hogy a kamuzással csak én ütném meg a bokámat mivel nyilván kiderülne az igazság
2020. júl. 5. 02:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad az ilyeneken, az is lehet hogy csak egy gyerek trollkodik. Nem kell velük foglalkozni. A legjobb ha az ilyen válaszokra nem is reagálsz.
2020. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!