Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti engednétek a 14 éves...

Ti engednétek a 14 éves fiatoknak, hogy egyedül elmenjen egy Tankcsapda koncertre? Illetve beengednék a gyereket egyedül, vagy vele kell, hogy küldjem valahogy a 19 éves nővérét is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 13:57
 1/6 anonim válasza:
Szerintem haverokkal nyugodtan elmehet, egyedül nem érezné magát annyira jól. Bátyám is pont így volt első koncertjén :)
2016. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, persze nem is teljesen egyedül gondoltam, hanem a haverjaival. Most ez lehet tényleg hülyeség de egy ilyen korú gyereket beengednének egy Tankcsapdára? Ismerem őket bár nem vagyok oda a Rockzenéért, de azért van egy kettő kicsit "durvább" számuk ami miatt lehet nem engednék be őket. Én mint az apja is elmennék velük de akkor pont el kell utaznom.
2016. szept. 18. 17:35
 3/6 anonim válasza:
Helysíntől függ, hogy be engedik-e. Mert van olyan club, ahol 16/18 év alatt nem engednek be, csak szülői felügyelettel.(De ha idősebbnek néz ki, senki nem fogja piszkálni.) Esetleg, ha van 18 év feletti a haveri társaságba, akkor egy nyilatkozatot kell kitölteni, hogy ő vállal felelősséget érte.
2016. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem simán elmehet, ha tud vigyázni magára.

Viszont a Tankcsapda koncertek elég "zúzósak", az első sorokban folyamatosan meg a pogo.

2016. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magára biztosan tud vigyázni, el sem engedném ha nem. A haveri társáságában, nem lesz 18-év feletti. Nem olyan nagy helyszínen lesz, nem egy keményebb pesti koncertre fog menni. (csak Félegyháza nincs nagy hely.) Annak még utána járok, hogy beengedik e őket, de szerintem nem lesz gond. A koncert még 1 hónap múlva lesz, csak már most elkezdtünk beszélni róla. Illetve első második sorba nem is akarom, hogy bemenjenek, de az már az ő felelősségük, ha valaki orrba fejeli őket.
2016. szept. 21. 20:48
 6/6 anonim válasza:
Én eddig csak első sorba álltam (és leghátul), de soha nem lett bajom. Az első sor nem kemény, csak ha nagy a pogo, de akkor se olyan vészes. Jó van aki kék zöld lábakkal jön ki, de én voltam már jópár koncerten, és egyiken se sérültem meg.
2016. szept. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!