Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek levegyem a gipszet?

Szerintetek levegyem a gipszet?

Figyelt kérdés
Műtötték az inszalagot mert elvágtam, és azt mondták hogy 3 hétig maradjon rajtam a gipsz.. De már rajtam van kb 1 és fél hete, de nagyon idegesítxd és azon gondolkodom, hogy le vegyem e a gipszet.. És nem értem minek kell ennyit pihentetni..xd
2020. júl. 8. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

1 hónap gipsz az lóf.sz. Simán kibírod, majd ha visszamész a kórházba ott leszedik neked. (rajtam 4 hónapig volt gipsz, szóval képzeleted...)

2020. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan rossz... És ha nem pihentetem a kezem akkor mi lesz?
2020. júl. 8. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Pont most kéne pihentetned. 1 hónap alatt nem annyira durván sorvadnak el az izmaid (én a gipsz után hónapokig nem tudtam normálisan mozgatni a kezem).

Plusz ha nem pihenteted újabb komplikációk léphetnek fel, későbbiekben fájni és szenvedni fogsz. Bírd ki azt a 2 hetet még:D

2020. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hogy levedd magadnak, szerinted poénból mondták hogy maradnia kell?

Ha most leveszed nem gyógyul meg rendesen, még lehet több kárt is okoznál magadnak, mint amennyi bajod eredrtileg volt.

2020. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadnak ne vegyed le!!! Nem fogsz belehalni ha még rajtad marad majd a korházban leveszik neked
2020. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy szót se szólj, ha "csak" a kezedről van szó.

Tudsz jönni-menni, a másik kézzel bármit megcsinálhatsz.

(na jó a barkácsolás és a lólengés nem megy)

Csak összehasonlítás képpen, nekem 6 hétig volt gipsz a lábamon.

(abból 4 hétig fekvő, panelban a 3. emeleten)

Nekem sem tetszett, de kibírtam.

2020. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!