Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mér nem működik...

Szerintetek mér nem működik romániba a bestgore? Nem tudok fellépni sehogy

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból felakartam menni oda hogy nézzem meg hogy mik vannak ott de amikor rámentem a bestgorera azt írta hogy ezt az oldal levan zárva.! Valyon miért? Amúgy se szeretem az ilyen fajta oldalakat csak 1 percre akartam felmenni hogy nézzem meg hogy mik vannak ott mert nagyon elterjedt ez a bestgore! Csak romániai vagyok es nem.tudok fellépni

2020. júl. 13. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
más ip címről próbáld akkor
2020. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Már itt Magyarországon sem lehet akkor ezek szerint fellépni az oldalra. Legutóbb nyáron még sikerül, az utóbbi 1 hónapra rá már nem. Sejteni lehetett hogy a bestshockers után ez lesz a következő amit lekapcsolnak.
2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kapcsolták le az oldaldal üzemeltetője befejezte mivel újra a gyerekével és a családjával lehet és ezért
2021. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!