Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak?

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan 17 leszek, hétfőn kezdhetném a jogsit, már 2 éve azt mondogatták a szüleim, hogy megkapom a 17. születésnapomra ajándékba, ma pedig benyögték, hogy ha hétfőn elakarom kezdeni a jogsit, akkor fizessem ki saját zsebből az egészet. Kb. 3 hónapja vettem már egy autót magamnak, amibe kb. 30 ezret kellett belepótolniuk az átírás miatt, majd mindenkinek azt mondják, hogy ajándékba kaptam. Amit tavaly kellett megcsinálnom pénzért, ugyan azt elvárják most tőlem, csak ingyen, amit más 8-9 ezerért csinál meg azt nekem kifizetik 5 ezerbe.. Az autóra akartam költeni, hogy szépen nézzen ki januárra, de anyámék nem engedik, hogy költsek rá. Pedig a pénz megvan rá, meg a jogsira is szerencsére. De így elment az egésztől a kedvem....
2020. júl. 18. 21:11
 1/3 anonim válasza:
36%
de akkot most a szüleid nem tudják hogy vettél egy autót?
2020. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De tudják. Segítettek is az átíratás kifizetésében... Ezek után mindenkinek azt állítják, hogy teljes egészében tőlük kaptam ajándékba.
2020. júl. 18. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne kezdd el most a tanfolyamot. Ez zavarni fogja őket és felajánlják, hogy fizetik, csak menj.
2020. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!