Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok kérdést/választ...

Szoktatok kérdést/választ jelenteni?

Figyelt kérdés

Rendesen már jól érzem magam, mikor valaki véletlenül/nem tudva az új szabályról odaírja a korát, ami kevesebb, mint 16 év - ilyenkor azonnal jelentem is a dolgot. Szintén szoktam provokatív/trágár válaszokat jelenteni, amik felett amúgy lehet átsiklik az ember, és fel sem veszi a parasztkodást, de nyilván nem illik bele az oldal szabályzatába. Ha egy előző kérdéshez túlságosan hasonló kérdést olvasok, azt is jelentem. Nemrég egy hírdetést is kifogtam.

Csak számomra ilyen kielégítő mások jelentgetése?



2020. júl. 19. 12:56
 1/10 anonim válasza:
66%
Igen..
2020. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én amióta a gyakorikerdesek.hu-ra vagyok regisztrálva, azóta 1 bejelentést tettem összesen, ma.
2020. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam DE csak leginkább akkor ha valakit szid és trágár az adott komment
2020. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak ha trágár vagy áldozathibáztató, esetleg ha olyat ír, ami veszélyes (kamu orvosi tanács komoly esetekben, öngyilkosságról kérdezőnek tippeket ad). Nagyon helytelennek tartom, hogy 16 év alattiak nem írhatnak ide, tudom, hogy valami törvény miatt van és nem az oldal tehet róla, de ez pl. egy remek hely arra, hogy anonim módon kérdezzenek olyanokat, amikről fontos tudni egy tizenévesnek. (Sokan pl. ritka nagy baromságokat hisznek terhesség, védekezés, nemi betegség témában.) Elég gáz, ha emiatt jelented őket.
2020. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Trágár beszéd,másik sértegetése,hírdetés,kitalált kérdés,oldal szabályzatába,ha ütközik.
2020. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam jelenteni a 16 éven aluliakat! Eddig sem tettem, és a továbbiakban sem fogom! Tudom, hogy hivatalosan nem regisztrálhatnak. Lehet persze takarózni a törvénnyel, ennek ellenére az a véleményem, hogy tiszteljük már meg azzal őket, hogy amennyiben tényleg segítséget, vagy információt kérnek (pl. nők egészsége, vagy a házifeladat kategóriában jellemző), akkor ne tegyünk keresztbe azzal nekik, hogy már csak azért is kitiltatjuk, miközben ők más szabályt nem is sértettek meg, nem ártanak senkinek, és semmi hátsó szándékuk nincs a kérdésükkel. Ugyanakkor meg a 16 éven aluliak, könyörögőm NE írják már le a korukat a kérdésben, különben esélytelenek, pont az olyanok miatt, mint a kérdező, akik szinte arra mennek rá, hogy valamit jelenthessenek. A #4est annyival egészíteném ki, hogy ilyen alapon bizonyos kategóriákat meg is lehetne az oldalon szüntetni, - ilyen a már említett házifeladat kérdések -, hiszen merek fogadni, hogy a kérdések java része 16 éven alulitól érkezik. Én már lassan 6 éve elmúltam annyi, de értem a helyzetüket. Azelőtt érdekes senkit nem zavartak, pedig a tőlük érkező kérdések összetétele, minősége nem változott. Nyilván amit a többiek írnak, azaz a trollkodás, veszekedés, kamu kérdések kiírása, az érthető, hogy nincs helye az oldalon - a kérdező életkorától függetlenül -, de bizonyos esetekben legyünk már kicsit elnézőbbek a másikkal!
2020. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Eszembe nem jutna 16 éven alulit jelenteni, semmi veszélyét nem látom az ittlétüknek, se rájuk nézve, se másra tekintettel.

A trágárság se zavar, ha nem öncélú. Előfordul, hogy valaki direkt erre hajt, azt jelentem, de alapból ha 1-2 trágár szó becsúszik, ahogy élőbeszédben is, az természetes, néha jópofa, néha meg ettől lesz teljesebb a válasz, pl. mert ez is egy jelentéshordozó, hogy mennyire kiakasztó a kérdés vagy egy előző válasz.

A trollkodást, kamu kérdést szoktam jelenteni. Az mondjuk gyakori, hogy ha a moderátor nem ért az adott témához, akkor nem fogja törölni, mert nem látja át, hogy ez nem valóságos dolog. Jó lenne, ha mondjuk 200 karakter hosszban meg lehetne magyarázni, hogy mi a baj ezzel a jelentett szöveggel.

2020. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
A kiskorúakat nem szoktam jelenteni, hiszen sok olyan kamasz van akik nem kapnak választ kérdéseikre vagy éppen félnek feltenni õket. Itt legalább lehetõséget kapnak a vàlaszok megszerzésére névtelenül. Ezt alávalónak és igazságtalannak tartom hogyha valaki jelenti, a trágar szavakért stb persze hogy minden normális ember jelentené
2020. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán.
2020. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne ha lehetne indoklást tenni a jelentés mellé. Én a nagyon kamu értelmetlen kérdéseket és a trollkodó válaszokat szoktam jelenteni. De sokszor nem törlik pedig napnál világosabb, hogy gáz. Ilyenkor jó lenne egy indoklási lehetőség, hogy ezért meg ezért problémás.
2020. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!