Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi lenne a...

Mit gondoltok, mi lenne a megfelelő számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem, bár lehet bugyuta kérdés hiszen 2020 van, annyi helyen utána nézhetnék (meg is tettem) viszont én kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

A téma lényegében az edzés.

17 éves hölgy vagyok, 55 kg, körülbelül 165 cm.

Az alakommal igazából semmi problémám nem lenne, de van. :D

Jelen van egy kevéske zsír a hason, és a combokon, tőlük szeretnék megszabadulni, nyilván tisztában vagyok azzal hogyha fogyok, akkor mindenhonnan fogyok, arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mi a célszerű ilyenkor?

Diéta, avagy izomtömeg növelés, nyilván heti többszöri súlyzós illetve kardio edzés mellett. A legfontosabb az hogy nem csak ezt a kevés zsírt szeretném eltüntetni hanem értelemszerűen egy formás, feszes alak a cél.

A diétától tartok egy picit, nem szeretnék vékonyabb lenni, viszont abszolút nem vagyok jártas a témában.

Nem tudom hogyan kéne kezdenem, mit lenne a legfontosabb szem előtt tartanom.



2020. júl. 29. 16:09
 1/1 hadas válasza:
Mindenképpen a súlyzós edzéssel tudnál magadon feszesíteni, illetve egy kisebb diéta is sokat tudna segíteni. Ha többet is szeretnél ezekről tudni kérdezhetsz nyugodtan privátban ha gondolod.
2020. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!