Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka lenne számomra a...

Milyen munka lenne számomra a megfelelő?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 hónapba munkanélküli vagyok,sőt még sose volt munkám.Ott kellett hagynom a sulit sajnos,mivel beteg lettem,és nem bírtam tovább.Jelenleg egy sima érettségim van,és egy rendszerkarbantartói szakmám.Szeretek magyon az okostelefonokkal foglalkozni kívülről,belülről , mármint az alap és középszintű feladatokat simán eltudom végezni.Tegyük fel egy telefon softbricket,vagy ne adj Isten hardbricket kapott,na azt megtudom csinálni,vagy új mod / recovery (costume) / stock rom kell a telefonra.Szeretek még ezen kivűl PC-t,és Laptopot szerelni,de inkább Laptopot.Kicsit macerásabb is a Laptop,de szeretem a kihívásokat.:D


Sajnos itt ragadtam Sopronba,és sehol nem találok munkát,csak ilyen idióta gyári munkát.Ja meg persze olyanokat,hogy menj ki Osztrákba,azt szedj szőlőt lol.

Pedig bármolyen szellemi munkát eltudnék végezni...



2018. dec. 24. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Te magad megválaszoltad kérdésed, hiszen leírtad, milyen munka lenne számodra megfelelő.

Arra viszont, hogy hol kapsz ilyen állást, itt kapnod választ kicsi az esély.

.

Majd ha éhes leszel, örülni fogsz az 'ilyen idióta gyári munkának' is.

2018. dec. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarul fogalmazva szellemi munkát szeretnél, de se végzettséged se az adott területen tapasztalatod nincsen.


Magyarul nincs semmid. Ilyenkor az első hely megtalálásához elég nagy mázli kell. Szerintem marad a szőlő szedés.


Végzettség nélküli irodai munkával Sopronba úgyis csak éhen halni lehet.

2018. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!