Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hangom van? 17/F

Szerintetek jó hangom van? 17/F

Figyelt kérdés

Itthon szoktam énekelgetni ha egyedül vagyok, (nem merem felvállalni) igazából nincs is más amit jobban szeretek ennél csinálni.

Magyarázkodhatnék hogy recseg a mikrofon, nem vagyok ütemben, zene nélkül van, nem tudok angolul,be vagyok rekedve... De attól még nem lesz jobb 😅


[link]


2020. júl. 30. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak benne jó és kevésbé jó részek :D

A magas hangokat kifejezetten nehezen énekled ki, és itt nem a "hamisságon" van a hangsúly, vagy azon, hogy nem találod el a hangot (persze, ez is hallható a hangfelvételen) hanem azon, hogy nem is próbálod kiengedni. Ennek nem tudom mi állhatott a hátterében, de nagyon úgy jön le, mintha este kis sunyiba vetted volna fel, miközben attól féltél, hogy nehogy felkelts valakit :D

A mély hangok nekem tetszenek, szerintem azokkal nincs probléma.

A másik dolog amit kiemelnék, hogy nem a mellkasodból énekelsz, ami az amatőrök körében nagy hiba, hanem fent az "orrodban" ezáltal a hangokat eltompítod és nem jönnek ki tisztán.

Ha terveid vannak az énekléssel, akkor menj el tanárhoz, nagyon sokat tud segíteni. Ha pedig nem akarsz énekes lenni, de fejleszteni akarod magad, nézz youtube videókat, amikben "voice coach"-ok magyaráznak, és "tanítanak" :) és gyakorolj sokat.

Remélem tudtam segíteni.

2020. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy panelban lakok és nemtudom mennyire megy át a falon a hangom és hogy zavarom e őket, aztán tényleg kicsit visszafogtam magam😅 meg mivel mindig zene mellett szoktam így most nélküle fura volt.

Már nézegettem hogy lehetne mellkasból, de elég nehezen megy, nem tudom hogy kellene :/

Gondolkodtam tanáron, de az ár miatt sajnos nem engedhetem meg magamnak.

Viszont nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segít! :D

2020. júl. 31. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon drága egy ilyen tanár, akkor próbáld ki a videós dolgot :D még lehet, hogy többet is segítene :)

Ha játszol hangszeren akkor lehet még az is fejleszt téged ha annak a kíséretével együtt énekelsz.

Ha a sulidban van kórus, akkor az is megérhet egy próbát, mert vannak emberek akiket segít, ha "profik" mellett énekelhetnek :D

Kitartás! És sok sikert! 😉😊

2020. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már bele is kezdtem ebbe a videós témába 😁

Van egy szintetizátorom amin szoktam gyakorolni (szintén videós megoldással)

Kórus meg sajnos nem lehetséges.

És mégegyszer nagyon köszönöm! 😄

2020. júl. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!