Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből fizessem ki?

Miből fizessem ki?

Figyelt kérdés
Megszűnt a munkaviszonyom májusban és kaptam ma a NAV-tól 3 db csekket. Be kellene fizetnem a TB-met, de nincs munkahelyem. Állítólag ez nem évül el, ha lesz munkám akkor sem, és csak gyűlik. 20 éves vagyok egy garasom sincs, se munka a környéken. Miből fizessem ki? A szüleim sem tudnak segíteni, rokonok vagy barátok nincsenek. Mit tegyek? Anyuékkal élek, szegénységben. Nem tudjuk megoldani. :(
2020. júl. 31. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress munkát és ráérsz majd abból befizetni, nem muszáj azonnal.
2020. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapnyi tartozás után érvénytelenítik a TAJ számod, az orvosi ellátás fizetős lesz. Ezen kívül nem kell parázni, nekem január óta nincs fizetve a TBm (elvesztettem a munkám, nincs miből) és nem zaklatnak. A koronavírust tudtommal alanyi jogon ellátják, más miat meg amúgy se megyek orvoshoz, vagy 4 éve nem voltam.
2020. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha faluban élsz buszozz od kell a környező városokba munkáért, szerintem ha fiú vagy segédmunkát fogsz találni. Hirdetéseket bújd. Lányként nehezebb lesz, mezőgazdasái munkát tudok elképzelni egyenlőre vagy takarítást. Te is feladhatsz hirdetést hogy takarítást, vagy segédmunkát vállalsz. Ezeket úgy írtam hogy nem tudom milyen végzettséged van, nyilván ha van akkor annak megfelelően is tudsz. De szerintem mindenképpen utaznod kell hozzá.
2020. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!