Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a helyesírás...

Tudnátok segíteni a helyesírásomban? Helyesen szeretnék írni hogy tényleg mident hibátlanul írjak le!valami tipp? nyelvtan tanár kivül!otthon szeretnék megtanulni!

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken keresztül tudsz tanulni:

file:///C:/Users/GNES~1/AppData/Local/Temp/TAMOP-4_2_5-09_Magyar_helyesirasi_szolista.pdf

[link]

A következőnél ha más betűvel kezdődő szavakat keresel, akkor az URL-címben írd át a A-t arra a betőre, de naggyal:

[link]

[link]

[link]


Van egy teszt (több is, de ez a legtöbb szót tartalmazó), amin keresztül lemérheted, hogy milyen szinten írsz helyesen (bár online már nem kitölthető), az alatta lévő oldalon pedig megvannak az eredmények is:

[link]

[link]

2020. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!❤
2020. júl. 31. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2020. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat olvasok amióta csak tudok olvasni, ezen kívül filmeket/sorozatokat is nézek magyar felirattal. Nem tudom ezek mennyire segítenek, de én helyesíró versenyen is voltam

+jó szórakozás😊

2020. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!😋
2020. aug. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!