Mit mondhatnek?

Figyelt kérdés

A volt baratom akivel majdnem egy evig eltem egyutt, folyamatosan zsarolt engem, folyamatos erzelmi terrorban tartott, manipulalt engem, es folyamatosan bantott fizikailag is. 1 honappal ezelott olyan komolyan bantott engem, hogy rendorsegi ugy is lett belole.Engem is beideztek kihallgatasra, mint bunost testi sertesert,mert az o testen karmolasokat fedeztek fel, mig o fojtogatott engem, lelokott a lepcson es szijjal utott. Mar nem lakom ott, mindenutt letiltottam, de tovabbra is zaklat engem es a barataimat is. Ismeretlenrol hivogat, kovet engem, megjelennek a baratai a munkahelyemen, a csaladja irogat nekem uzeneteket, es ezaltaln folyamatosan rettegesben tart engem. Tenyleg felek hogy elobb-utobb bantani fog engem. Nagyon -nagyon felek a kihallgatastol mert az o fejeben termeszetesen teljesen maskeppen leteznek a dolgok, mint az enyemben es o korabban is ugy nyilatkozott, hogy en vagyok mindenert a hibas. Nem tudom ott milyen tortenettel allt elo, de biztosan sajat magat allitotta be martirnak es azt allitotta, hogy en tamadtam ot. Sajnos olyan valoban megtortent, hogy en is megutottem ot tehetetlensegemben mert folyamatosan hergelt engem, es hihetetlen undorito es megalazo dolgokat mondott nekem. Sot olyan is megesett, hogy en ertem hozza eloszor sajnos, de ezt bizonyara nehezen lehet bizonyitani. A karmolasokon kivul semmi mas serules nem lathato a testen.Ennek ellenere nagyon felek, hogy meg engem fognak elitelni, es olyan mintha az egeszet kitervelte volna a beteg agyaban, hogy engem csapdaba csaljon,mert azzal is folyamatosan zsarolt engme hogy ramhivatja a rendorseget es elvitet engem, es majd o elintezi, hogy engem marasztaljanak el. Mit mondhatnek a kihallgatason?jobb ha nem valaszolok, vagy bizonyos kerdesekre nem valaszolok? Nem szeretnem semmikeppen,hogy birosagi ugy legyen belole.

Megvan annak is az oka, hogy miert voltam vele sajnos. Ez egy igazan hosszu tortenet, aminek most nincs itt a helye.



2020. aug. 2. 15:35
 1/1 anonim válasza:

Mintha az életem olvastam volna, csak nálunk nem volt rendőrség a végén.

Ha nem válaszolsz az gyanús lenne. Mondd el az igazat, nehogy a végén még te félj tőle. Kérj távoltartásit, ha közeledbe megy ő szívja meg nagyon.

2020. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!