Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan veszik egyes välaszolók...

Honnan veszik egyes välaszolók, hogy hasonló kèrdèseket ugyanaz (az unatkozó, szerintük) szemèly tesz fel?

Figyelt kérdés

Volt az a kèrdés, ahol azt kèrdeztèk, egyedül el lehetne engedni vonattal egy 15 èves länyt, és azalatt többen is írták, hogy ezt mär egy meg kèt hónappal ezelőtt megkèrdezte, csak mäsik életkorokat irt ki.


Nem èn kèrdeztem. Ne irjätok ide, hogy lehet-e.


2020. aug. 2. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik az a kérdés, így csak általánosságban tudok válaszolni.

Nem csak a kérdés tartalmából, hanem a kiírás és a Kérdező válaszainak a stílusából is lehet szinte biztosra egyértelmüsíteni.

2020. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én jártam igy, hogy körülbelül tíz hónapja nem jártam az oldalon, feljöttem, feltettem egykérdést, és elkezdtek támadni,hogy ugyanaz a kèrdezö vagyok, akinek aznap már három kèrdését töröltèk.

Teljesen mäs tèma volt, mint amit pèldaban irtam.

2020. aug. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!