Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem tetszik egyik...

Csak nekem nem tetszik egyik szalagavató ruha se?

Figyelt kérdés

Persze, vannak szépek, de magamon semmelyiket se látom szívesen. Itt nem arról van szó, hogy "jaj de ronda kövér kislány vagyok" hanem, hogy nem szívesen hordom egyiket se.

Nemrég foglaltam le a ruhákat, de azt is olyan "jól van, ez jó lesz csak menjünk már" hozzáállással. Volt egy ami tetszett, de sajnos az már le volt arra az időpontra foglalva.

Eleve nem vagyok az a hercegnős meg babázgatós lány, tehát lehet, hogy ebből kifolyólag sem érdekel ez az egész. Mindenesetre nem érzem magam jól a ruhában, és nem szívesen venném fel, nem csak ezt, hanem a többit se. Szívesen elnézem máson meg minden, de számomra nagyon egységes mindegyik, így semmelyiket se tudom úgy nézni, hogy "jaj de gyönyörű" mert mindegyik "szép", direkt szépre csinálják, éppen ezért nekem elveszik benne valami, így olyan közönségessé válik. :/

Más lányok hogy vannak ezzel? Most nem feltétlen azoknak szól a kérdés, aki szeret hercegnőset játszani :D


2020. aug. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ez így, én is hasonlóan voltam, és megoldottam- nem táncoltam. Meg például én nagyon kevés esküvői ruhát tartok szépnek, mert annyira giccsesen be tudnak öltözni, hogy az durva.

Persze nem szólom le, ha más szerint szép benne, nekem tök mindegy.

Szóval semmi baj ezzel, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

2020. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem azért az esküvői ruhámhoz másképpen fogok állni, mert az mégis csak az én és a párom napja lesz :D
2020. aug. 4. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz olyan, meg addigra lehet tök más dolgok jönnek be.

Ráadásul én pl régen mindig szoknyában jártam, ma meg nem lehet rákényszeríteni.

2020. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját esküvődre akár egy nadrágkosztümöt is felvehetsz vagy farmert tornacipővel. Egy közös bálon meg azért nyilván vannak megkötések.
2020. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!