Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma vettem a blotban egy...

Ma vettem a blotban egy telefon töltőt,akkor holnap visszavihetem vagy nem veszik vissza?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán vettem egy telefon töltőt,de mellényúltam és nem azt vettem amit szerettem volna, nem hibás,de nem is a kívánt termék.A bolt visszaveszi a terméket ha holnap visszaviszem vagy nem fogják?(samsung experience store)valakinek tapasztalat?

2020. aug. 12. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt hasonló. Rendesek voltak, kicserélték.

Ha van blokkod, azt vidd.

2020. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenféle képpen viszem :)
2020. aug. 12. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
És csak kicseréltetni lehet vagy a pénzt is visszaadják?
2020. aug. 12. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek, de ha jófejek akkor kicserélik
2020. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ők nem hibáztak, így semmire sem kötelezhetők. Ha bontatlan csomagolásban viszed vissza, akkor elképzelhető, hogy kicserélik neked másikra, ami jó. Ha fel van bontva, már eladni nem tudják. Miért fizessék meg ők a tévedésed árát?

Amennyiben megteszik, annak az az oka, hogy pang a gazdaság, egy elégedetlen vevő nagyobb hírverést tud csinálni, mint ezer elégedett. Főleg azok szoktak kígyót-békát kiabálni kereskedőkre, akiknek nincs igazuk.

Ezért inkább ráállnak olyan dolgokra is, amire nem kellene.

Ne magadra vedd az előzőeket, nem mindenki ilyen, de nem lehet tudni, hogy akivel szemben állnak mennyire korrekt.

Boltban dolgozom (igaz nem kereskedőként), és irgalmatlan hülye dolgokkal tudnak jönni egyesek.

2020. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!