Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valahogy úgy selfiet...

Lehet valahogy úgy selfiet készíteni, hogy az ne tükröződjön/ne tükrözze a fejem, arcom?

Figyelt kérdés
Amúgy sem vagyok egy jóképű teremtés, de így tükrözbe még csúnyább vagyok. A tükörben már el tudom viselni a fejem, de a selfiken csúnya, mert tükrözi a képet. Hogy legyen így legalább egy db (mert még annyi sincs) selfim?

2020. aug. 25. 23:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Amikor belenézem a telefonomba, hogy fotót készítek, egész elviselhető vagyok. Elkészül a kép és mintha a másik oldalra tartanám a fejem, tükrözte. miért? Hogyan ne?
2020. aug. 25. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit megkérni hogy csináljon rólad képet? Vagy megcsinálhatod azt is hogy egy tükröt teszel magad elé,és a hátlapi kamerával csinálsz képet.
2020. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet hogy van olyan opció a kamera beállításoknál hogy képernyő tükrözése.
2020. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Nem, mert nincs senkim. Tényleg senkim, a világ legmagányosabb embere vagyok. Nem akarom hogy aszocnak gondoljanak azért kell 1 db jó szelfi a mai világban.


2. Ez a tükrös ötlet jó ötlet, kipróbálom holnap napfénynél. :)


3. Megnéztem nincs ilyen opció

2020. aug. 26. 00:30
 5/9 anonim válasza:
Ha tukrozod a kepet miutan elkeszult (kepszerkesztovel) ugyanazt fogod latni, mint a telo kepernyojen a foto keszitesekor. ;)
2020. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hatos: Köszi, akkor már csak egy jó képszerkesztőt kell keressek. :) Sajna a telómban nincs ilyen lehetőség csak appal
2020. aug. 26. 00:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Picsartban sikerült, köszi az ötletet király vagy!!
2020. aug. 26. 00:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem.is tükrözi de asszem csak a videókat hirtelen nemtom

Igen igen csak a videókat

2020. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek tükrözi
2020. szept. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!