Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Áhhh. Egyszerűen nem tudok...

Áhhh. Egyszerűen nem tudok túllépni rajta. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szakított velem a már exem...és még mindig nagyon szeretem, pedig bőven lenne rá okom haragudni, de nem tudok, és elvileg ő is szeret...de pfff...bonyolult...és egésznap csak sírok, nem eszek, nem tudok emberek közé menni, mert ha meglátok vmi szerelmes párt, sírok...ismerkedek másokkal, de egyszerűen nemmegy, hogy másra gondolja "úgy"...olyan érzésem van, mintha megcsalnám...:S

Ajjj.Kegyetlenül szar. :S Mit kezdjek magammal? :(


2010. aug. 5. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fiu vagy vagy lány? el kéne felejtened és túl kéne tenned magad rajta... én is hasonló cipőben vagyok... de csak ugy tudom én pl túl tenni magam ilyenkor a lányon, ha találolok vki mást... :/

19F

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

És rengeteg pasinak bejövök, nem volna probléma találni, csak az a baj, hogy nem is igazán akarok mással lenni ... :S

Mint ezt már mondtam is, úgy érzem, mintha megcsalnám, blabla. (pedig tudom, feleslegesen érzem ezt.) Nem tudok mással lenni, mert azzal még azt a másik embert is átverem...akkor már olyannal lennék, akibe tényleg szerelmes tudok lenni...de csak az exem volt nekem megfelelő. :S :(

2010. aug. 5. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem h komolyabban kéne megismerned valakit... nem csak felszínesen... főleg ha van rá okod haragudni... akkor télleg próbáld elfelejteni őt. ha beszélgetsz mással addig is nem rá gondolsz... persze mondani én is tudom, miközben mondom én is pont így vagyok mint te =D
2010. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia.Ez elég kemény dolog.:(Sok tanácsot nemtudok tenni...engem mikor csúnyán kidobott egy nagy szerelmem...fél éven keresztül szenvedtem=/volt mikor sírtam is..pedig megfogadtam hogy nemsírok nő után...(amúgy fiú vok:P)azt terveztem hogy 2 évig nem is kell senki...de nemskerült:Pcsak kb 10 hónapig...a tavaszi ámor nyila ismét eltalált:Púgyhogy csak annyit tudok mondani: Az idő mindenre gyógyír.

meglátod..most lehetetlennek gondolod a boldogságot...de az idő az egyetlen ami tud rajtad segíteni:)és sikerül majd felejtened....Különben hány éves vagy?

2010. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezt a szerelem,szex témakörbe kellett vna írnod...

am túl fogsz lépni rajta... előbb.utóbb

2010. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Sok tanácsot nem tudok mondani*bocsi rosszul írtam:P
2010. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki ezt mondja, hogy majd az idő...nade..áhh...

amúgymeg leszarom melyik témába kellett volna írnom, ez volt kéznél,jóez... :/

Azért köszi a bíztatást.

A korom pedig lényegtelen.

2010. aug. 5. 23:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Áhh ez csak egyre rosszabb...nem tudom felfogni, hogy vége... :'(
2010. aug. 6. 00:16
 9/13 anonim válasza:
Nézd csak....azóta el telt 1 év:D hogy érzed magad most?:)
2011. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most pont ma 9 hónapja vagyok együtt egy nemakármilyen pasival..:) és nagyoon szeretjük egymást:D de Vele is azért elég érdekes, hogy hogy sikerült összejönni..:D és ő volt az akinek egyáltalán sikerült összehoznia, hogy újra járjak valakivel, a kérdésben említett exem után. ;D
2011. aug. 28. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!