Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy pszichológusra van szükségem?

Figyelt kérdés
Mások előtt mindig mosolygok és boldognak mutatom magam, de ha egyedül vagyok akkor teljesen magam alatt vagyok. Történtek dolgok, amiket nem igazán tudok feldolgozni. Régebben vagdostam is magam. 17L
2018. máj. 1. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Küldd el nekik emailben ennek a kérdésnek a linkjét.
2018. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ellmondod
2018. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ez gátol meg abban, hogy pszichológushoz menj, attól még elmehetsz egyedül is, nem kell feltétlenül előre tudniuk róla. Nem tudom, pontosan mi a menete, de háziorvos beutalhat gondolom, ha már voltál egyszer-ketszer talán könnyebben meséled is otthon, hogy mi ez, mi történik ott, és miért jó neked.
2018. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tgt ***** válasza:
Minden kerületben van családsegítő szolgálat, ahol van ingyen pszichológus. Csak bemész, elmondod mit szeretnél és segítenek.
2018. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!