Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy zűrös...

Összejönnétek egy zűrös családból való emberrel? Az alma nem esik messze a fától? pl. A rendőrség havi vendég náluk, allandó a kosz, verekedés, veszekedés stb?

Figyelt kérdés

Nem bortonviselt vagy sulyos buncselekmenyt elkovetett emberekrol van szo.

De pl. Alkoholizalok, rendetlenek, a rendorseg allandoan rajuk van hivva, allandoan veszekednek, a gyerekek szijjal voltak nevelve, stb.

Egy ilyen korulmenyek kozott felnovo gyerekbol lehet mas , mint a csaladja?


2020. szept. 6. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abban az esetben jönnék össze egy ilyen emberrel, ha már hosszú ismerkedés alatt megismertem, hogy ő más milyen, és vállalná, hogy teljesen elszakad a zűrös családjától. Hiszen egyszer én is szeretnék vele saját családot építeni majd, és a saját gyerekeimet nem vinném szívesen, meg amúgy egyáltalán egy ilyen társaságba.
2020. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszintén szólva nem jönnék össze ilyen lánnyal. Mert nem hiányzik a baj a fejemre.

Mert nagy az esélye annak, hogy mondjuk a lány is hasonló képpen lett nevelve, és ennek köszönhetően pont úgy fog viselkedni, ahogyan a családja viselkedik.


Ráadásul arra is gondolni kell, hogy mondjuk egy szomorú napon összeveszünk, és szakítunk, akkor a büdös életben nem fogom magamról lemosni a kapcsolat "nyomait", mert könnyen meglehet az, hogy a drágalátos családja még sokáig nem fog hagyni nyugodtan élni.

2020. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nen
2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első véleményén vagyok
2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pasi akkor nem ha nő akkor talán mert az kevésbé veszélyes ha örökli a rossz szokásokat. Viszont leget h a gyerek normális, de az kockázati tényező.
2020. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hidd el ha olyan gáz náluk a helyzet akkor ő is menekül onnan... De ismerd ki előtte.


Alma nem esik messze bla bla szöveg...

Anyámy apám alkesz volt, csövesek voltunk, veszekedtek folyton 2 tesóm szintén csöves meg putris, én leléptem van saját házam, autóm stb...

Mindenki saját maga sorsának a kovácsa...

2020. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két tesód csöves? Nem akartál segíteni nekik h ők is talpraálhassanak? Nembis tartod velük a kapcsolatot?
2020. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Csöves" = akkor megy dolgozni amikor kedve van, mindig csak lehúzni akarnak valamivel. Bátyám eltartattja magát anyámmal, nővéremnek sose elég semmi ( apám meghalt nemrég és én temettetem, azt mondta nővérem próbál intézni temetési segélyt kapott is,de eltitkolta... Nekem se segített senki onnan kijutni a nyomorból.
2020. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az inkább a tróger mint a csöves. :)
2020. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!