Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek történt már ilyen?...

Veletek történt már ilyen? Vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Éjszaka is nyitva vannak az ablakok.

A konyha kivételével mindenhol leengedjük a redőnyt,hogy tudjunk aludni (én pl. csak sötétben tudok elaludni).

Anyum ment ki hajnalba,mert készült dolgozni és apummal arra ébredtünk,hogy anyum sikít egy nagyot.Rohantunk ki,hogy mi történhetett.

És mondta anyum,hogy kinyitotta a konyhaajtót és felröppent vele szemben egy denevér.


Hát még én is beparááztam,utálom a denevéreket,félek tőlük.


Csak azt nem értem,hogy hogy jött be.Az oké,hogy nem volt leengedve a redőny,de nem volt teljesen nyitva az ablak.

Utána már nem is látta apum sehol a konyhába,biztos kirepült.


Veletek történt már hasonló?

15/L


2010. aug. 6. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velünk olyan volt,hogy a húgommal kint sátoroztunk,bement egy takaróért,és aztán hallottam,hogy felkiálltott,hogy "vámpír".Kimentem,és a húgom ájultan volt a földön,két-három denevér meg ott volt a teraz tető alatt.Elég ilyesztő volt,főleg,hogy én akkor 14,a húgom 13 éves volt.Azóta már csak nevetünk rajta.
2010. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmék redőnye alá szokott kb 2-3 havonta beszorulni a denevér :-)
2010. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt már ilyen. Kétszer is :S
2010. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem tudom hogyan- de a vázába kuporgott... gondolhatod mekkora sikítás volt amikor virágot akartunk belerakni... :D

amúgy nem félek tőlük, de ott rám jött a frász..:D

2010. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk csak madarak repülnek be rendszeresen de frászt kapok.. mindig azt hiszem hogy valami eszméletlen nagy bogár mert csak annyit látok, hogy zsutty egy nagy fekete valami repül el a fejem mellett 5 centire..:D de mindig sikerül kitalálniuk az ablakon
2011. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!