Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gyakori kérdéseken mennyi a...

A Gyakori kérdéseken mennyi a rekord, válaszok szempontjából?

Figyelt kérdés
Napokban elgondolkoztam, hogy vajon mennyi lehet a legtöbb válasz egy kérdés alatt. Ha valaki tudja, akkor írja meg, kíváncsi vagyok.

2020. szept. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
11 ezres nagyságrendű amit nagyjából 5 ember floodolt tele 2 hónap alatt. Az oldal céljának klasszikus értelmében nem valós kérdés és rá érkező segítő válaszok, hanem masszív spamelés, amit régen azonnal töröltek volna.
2020. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, így egy kicsit csalódott lettem, de biztos van természetes rekord is, arra lennék igazán kiváncsi.
2020. szept. 6. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nincs nyilvános statisztika, nem lehet megmondani, senki nem tartja számon. Ahhoz mind a 10 millió kérdést látni kellene és kiszűrni belőle azokat, amik valós kérdések és rá segítő válaszok érkeztek. Mert egy jó kis provokatív kérdésre simán érkezik 50-100 válasz is, és az egymással való vitatkozás növeli a számokat. Egy normális objektív kérdésre jellemzően az első válasz megoldást ad, így nincs is miről beszélni a továbbiakban.


Ha olyan kérdés érdekel ami valós, és a rá érkező válaszok is a témában érkeztek, akkor a 9 ezres nagyságrendű kérdés lesz az.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Ez abban a korszakban jött létre amikor tiltva volt a fórumozás, de a moderátorok nem törölték a kérdést, és éveken át tudtak beszélgetni. A végén viszont már annyira sok szemetelés volt benne, hogy lezárták, és nem lehet több választ adni rá. Úgyhogy ez az "igazi" legtöbb igazi válasszal rendelkező kérdés. A 11 ezresben meg csak számokat spamelnek, vicceket másolnak be, vagy valaki egy 50 mondatos történetet 50 darab válaszban floodol tele, vagy épp egymást hergelik az emberek.

2020. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon érthetően leirtad, a kérdésemre meg is jött a tökéletes válasz :)
2020. szept. 6. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!