Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírok lenyelni egy...

Miért nem bírok lenyelni egy gyógyszert?

Figyelt kérdés
Régen mindig letudtam. Mostanában mikor ott tartok hogy most kell lenyelni, egyszerűen nem megy le. Nem bírok nyelni. És utánna kikell köpnöm mert olyan hányingerem lesz utánna. Hogy szinte kihányom.
2020. szept. 7. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizzel probáld meg lenyelni
2020. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az valamilyen etel, nem pedig gyogyszer. Jo sok vizzel egyutt nyeld le. Esetleg vegyel a szadba valami kajat es mielott lenyelned, nyomd be melle a pirulat is es a kajaval egyutt nyeld le.
2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de én szerencsére akármilyen fanyar, nem hányom el magam :D

Szóval én összerágom, emlékszem egyszer a kórházban kaptam altatót, na annál keserűbb sz*rt se ettem még :D

Vannak ismerőseim, akik összepréselik, majd beledobják egy pohár vízbe, és lehajtják, vannak akik csak félbe vágják, és úgy nyelik le.

Tanácsolom, hogy gyakorolj pici C vitaminnal, minden nap (úgyse árt a mostani helyzetben egy kis +C vitamin) és szoktasd magad hozzá, próbáld meg valamivel elvonni a figyelmed miközben nyelsz pl. hallgasd a kedvenc zenéd, nézz valami érdekes videót stb. :)

Remélem tudtam segíteni ❤️☺️

2020. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem teljesen pontos.A bazi nagy algopyrinnel én is mindig szenvedek,de kis gyógyszerek meg lemennek hamar.


Rakd esetleg egy kicsit hátrébb a gyógyszert ne a száj bejáratához.

2020. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bevéve a gyógyszert kortyolok a vízből, és hátrahajtom a fejem, hogy a vízben hátrasodródjon, és úgy nyelem le.
2020. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!