Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok bejelentkezni?!

Nem tudok bejelentkezni?!

Figyelt kérdés
A jelszavam a google-ban van és automatikusan be teszi a jelszavamat de nem fogadja el mert aszt hiszi hibás. Így mindig meg kell változtatnom, és aszt írja ki hogy 'A regiszrációd legalább 1 napos' És nem tudom ki szedni a pipát. Gondolom az aszt jelentheti hogy automatikusan ki jelentkezik 24 óra múlva. Nem tudom hogy a bejelentkezéssel mi a baj mert a jelszó az nagyon is helyes! Minden jó de valamiért bejelentkezni nem enged, pedig a nevemet is oda teszi de nem... Valaki tudna segíteni?

2020. szept. 8. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg elfelejtettem: Ennek a 24 órás ki jelentkezésnek HOL AZ ÉRTELME?
2020. szept. 8. 15:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Plíz választ akarok!!!
2020. szept. 8. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj új fiókot inkább, vagy ne google-lel jelentkezz be. Egyébként úgy írjuk, hogy "azt" nem "aszt".
2020. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks
2020. szept. 9. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig már aszt írja hogy: Regisztrációd legalább 7 napos. Tehát nem 1, de eszt meg akarom tudni hogy ki jelentkezik e 24 óra alatt vagy 1 hét allat fog kijelentkezni, eszt azért meg várom
2020. szept. 9. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ezt jelenti.


Gondolom ott nézed, hogy hanyas szinten vagy.


Az azt jelenti, hogy a regisztrációd óta eltelt 7 nap, nem azt, hogy mennyi ideje jelentkeztél ki.


De ha a jelszóval van problémád, mindenképp írd fel, ha nem tudod megjegyezni.

2020. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig a jelszót nagyon helyesen írom be a paintben írom be az igazi jelszót le is ellenőrzőm és jó, de nem engedi.
2020. szept. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!