Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliban szunetben ti el...

Suliban szunetben ti el mertek menni nagydolgot intezni?

Figyelt kérdés

Nalunk mindig csoportosan jarnak be lanyok a szunetben es igy eleg nehez eszrevetlenul elvonulni.


18L



2020. szept. 10. 13:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egy budapesti gimibe jarok, nem kisebbsegiek közé. Szimplan csak volt mar olyan, hogy bejott egy csajbrigad, én bent ültem az egyetlen olyan fulkeben amin nem volt tonkreteve a zar es zarhato volt az ajtó, egyik okoska kicsaj meg ketszer probalta feltepni az ajtot mire kiszoltam hogy bocsi, foglalt. Aztan ott nyuzsogtek meg vagy 5 percig, ugy pedig nem a legkonnyebb ellazulni meg akkor sem, ha amugy nagyon kell wczned...
2020. szept. 10. 18:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem,mert nem férne bele az időmbe xD

Én mindig reggel suli előtt intézem el.

2020. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért nem fér bele az idődbe?
2020. szept. 18. 09:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Mivel kávézom, sajnos a suliban szokott rámjönni a dolog. Igyekszem lyukas órában intézni a dolgot, vagy egy olyan vécében, ami csak egy fülkés (nálunk van ilyen is).
2020. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De jo neked, sajnos nalunk csak olyan mellekhelyisegek vannak, ahol 4-5 fulke van egymas mellett...
2020. szept. 18. 13:04
 16/17 anonim ***** válasza:

Én az a típus vagyok, aki reggel otthon fél órára bevackolja magát (netezés+nem jön egyből). Közoktatásos időszakban talán 1x ha a suliban végeztem el a nagy dolgom, akkor is azért mert rossz volt a hasam. Alsóban voltam 10 napos kórustáborban. 7 napig nem tudtam a közös szoba miatt elintézni. A pisiléshez is van, hogy nagyon rá kell koncentrálnom, hogy sikerüljön, ha nagy a hangzavar, sokan beszélgetnek.

Koliban úgy tudok ma is elmenni nyugodtan wc-re, ha tudom, hogy a szobatársaim még egy jó ideig nem kelnek fel. Egyetemen kifejlesztettem, hogy ha izgulok rámjön a szapora. Tavaly nyáron USA-ba repültem. Ferihegyen valószínű szintén az izgulás miatt rám jött a vécézhetnék. A ferihegyi időt a wc-be be és ki töltötte el, az átszállásra volt 4 órám, annak a nagy részét is wc közelben töltöttem. Azóta egyre többször sikerül nem csak otthoni/koliszoba körülmények között elvégezni a dolgot, de még mindig ritkaság, hogy máshol sikerül.

2020. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Na ma hol szartál?
2022. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!