Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tovább...

Mit csináljak, hogy tovább vissza tudjam tartani a nagydolgom?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokszor járok úgy, hogy nem wc közelben jön rám az inger, a problémám viszont az, hogy negyed óránál tovább semmiképp sem tudom visszatartani és az már nagyon maximum, azt is úgy, ha pl. ülök, mert ha felállok, azonnal elindul... A 10. percnél viszont már nagyon feszít, alig tudok úgy helyezkedni, hogy ne csússzon ki. Emiatt elég sokszor kell a szabadban elintéznem a dolgot, ami nagyon zavar. Nincs vmi jó módszeretek, hogyan lehet hatásosan visszatartani a székletet?

2013. márc. 19. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én simán "visszaküldöm", csak be kell feszíteni a fenekedet, és visszamegy az anyag, így sajnos napokig nem megyek néha wc-re
2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az étcsoki megfogja a hasat
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, de hiába szorítom, akkor is elindul. volt már, hogy éreztem,hogy kell, de nem volt wc a közelben, kb 20 percig tudtam visszatartani, mindenhogyan próbálkozva. Leültem, összeszorítottam a farpofáimat, de a 20. perc közelében éreztem, hogy nyílik a bejárat, és hiába szorítanám vissza, jön az "anyag." És hozzáteszem nekem az a 20 perc is kínszenvedés.
2013. márc. 19. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Parafadugó csodákra képes :)
2013. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd ki csak a bélgázokat, hogy csökkenhessen a belső nyomás. Lazisd meg az öved, ha teheted gombold ki a gatyád pár gombját is. Ezzel nyerhetsz magadnak akár 10 percet. Ezen óvintézkedések engem sokszor huztak már ki a szarból.
2013. márc. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó trükk, ha előre gondolkodsz. Tehát, ha indulsz valahova mindig ülj le elötte kakkantani, még akkor is, ha úgy érzed egyáltalán nem kell, próbáld meg kipréselni magadbol akennyit csak tudsz!
2013. márc. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!