Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook letiltott 72 órára...

A facebook letiltott 72 órára mert valami szexuális jellegű dolgot csináltam. felül lehet vizsgáltatni, ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Én nem tudok semmiről, szerintem semmit nem tettem. Esetleg valahogy meglehetne nézni mi miatt tiltottak le konkrétan? Ha igen hol és mit keressek?

2020. szept. 13. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

72 órára akkor tiltanak, ha ez nem az első ested.

Lehet ez egy fénykép, ami csak HASONLÍT a tiltott dolgokra (mellbimbó, fenék, nemi szervek), vagy csak egy közönséges kisebb-nagyobb lyukat ábrázol, és az automata mindjárt tilt. Régebben erről küldtek értesítőt, - mivel lehet, sőt gyakori a téves felismerés - ma már nem tudom, mi ennek a módja.

2020. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam értesítést de csak annyi volt leírva hogy olvassam el a használati feltételeket, igazából nekem kéne kitalálnom. jó ideje nem töltöttem fel semmit sehova szóval nem hiszem. én nem tudok másik esetről...
2020. szept. 14. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Kibírod azt a 72 órát facebook nélkül.
2020. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig olvass, ajánlok egy könyvet, kezdd el, szerintem tetszeni fog. Jack London: A vadon szava. Könyvtárban biztos megvan.
2020. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig olvassál: Ajánlom Maupassant: Szépfiú - mire a végéhez érsz, mindent megtudsz a nőkről, a férfiakról. De Maupassant elég lassan kezdi el a történetet, kb. 15-20 oldalt el kell olvasni addig, hogy tudd, kik a szereplők, de utána már le sem fogod tudni tenni.
2020. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!