Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm (fiu) kért...

Egyik ismerősöm (fiu) kért tőlem kölcsön 10. 000ft-ot, igazából 1 hónap mulva lenen rá szükségem, és 2 hét mulva adná vissza azt mondta, még sose csalódtam benne. Szerintetek adjak kölcsön?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 22 évesek vagyunk.
2010. aug. 7. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha nincs vele kapcsolatban rossz tapasztalatod!
2010. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na meg, ha látsz arra reális esélyt, hogy visszaadja.
2010. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki. Én besz*ptam már többel is. és igen én is azt hittem hogy elég jó a kapcsolatunk és hogy majd megadja. Ha nem adja meg semmit nem tudsz vele majd csinálni...
2010. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először kevesebbet adj neki,pl. 3000 Ft-ot és ha azt visszaadja akkor adhatsz neki többet is legközelebb.Sajnálattal közlöm hogy akár a legjobb barátodban is csalódhatsz
2010. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

hihihi,sztem tiszta ciki,mármint a srácnak :D egy férfi legyen férfi!

Adj neki!Majd meglátod késöbb a következményeket

2010. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát összeakar jönni velem..ugyh nem tom hogy képzelné ha nem adná meg..meg tudom hogy hol lakik..hát nemtudom mi legyen:)
2010. aug. 7. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Inkább ne, rád hajt és már kölcsön is kér?

Nem túl bizalomgerjesztő.

2010. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezért hajt rád, csak ki akar használni. Nem ismerem, nem akarok előítéletes lenni, de sok szemét ember van manapság hidd el. Azzal hogy tudod hol lakik nem sokra mész. Attól még nem adja meg ha nem akarja. Odamész minden nap ordibálni az ajtó elé? Feljelent... Megvereted? Feljelent... Ha nem akarja megadni mindenféle képen te jársz rosszul
2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha eddig nem csalodtál benne akkor minek teszel fel ijen kérdést biztos megszorult azért kér és gondolom megis adja.
2010. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!