Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért "verseng" velem a barátnőm?

Mért "verseng" velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

A suliban eléggé különc vagyok, kiközösítettek, csak 1 barátnőm van. Eddig minden OK volt de mostanában tök szemét velem! Mindig magához hasonlít és mindig megmondja mit csináljak jobban. Ma pl. elkéstem. Erre elkezdi hogy Ő bezzeg ekkor és ekkor kel, és bezzeg Ő idén még nem késett...(Tudni kell h nekem már osztályfőnökim van késések miatt) Ma a suliban írtam a leckét és ezt mondta: "Te nem írtad meg a leckét?! Engem nem engednek TVzni se amíg kész nincs..." De persze arra nem emlékszik hogy múlt héten Ő írta bennt a leckét és én még segítettem is neki, meg volt rá példa hogy csak a neveket változtatta meg és lemásolta úgy ahogy volt az angol házim. Aztán ittvan még 1 példa: a dogámra 1 pontal kevesebbet kaptam és ilyet szól: Nekem több pontom van! Mondtam neki h igen, egy pontal...Mire bosszúsan nézett és nem beszéltünk azon az órán többet...

Ma maximum pontos lett a dogám és úgy örültem neki mire Ő fölényesen annyit mondott h "Hát nem volt nehéz ez a doga..." (Persze Ő nem írt, pedig kivi lennék a pontszámára...)

A saját röpimet kockára téve a lehető leglátványosabb módon segítettem neki a dogájában úgy h ő rádásul nem is B csoportos volt szal egyszerre gondolkodtam az A és a B csoport feladatain h segíthessek pedig előtte megkaptam tőle a kritikát mert szerinte rossz módszerrel készültem a dogára és nemtudok szinte semmit...Mégis ha nem segítek talán egy 3-ast ha elér...És a hála: azon a napon rendes volt velem, de még így is elvárta h infón az utolsó húsz percben lépésről lépésre magyarázzam el neki h hogy kell megoldani a feladatot....

Meg megmondja h szerinte rosszul jegyzetelek de nem adja kölcsön a sajátját hogy kiegészíthessem...Egyre idegesítőbb! És már nem is jön velem haza...Mért jó ez neki?

L/14


2008. nov. 27. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem feltétlenül akar veled szemét lenni, csak ilyen a stílusa. Ha ez a helyzet akkor egyszer kérdezd meg tőle, hogy : és miért kellett megint kioktatni? muszáj volt ezt mondanod? és most jobb, hogy ezt a fejemhez vágtad? vagy hasonlók. Esetleg beszélgess el vele, hogy neked ez rossz. Persze ezeket csak akkor, ha meg akarod menteni a barátságot.

Igazából szerintem jobb lenne másik barátnőt keresned. Ő nem igazi jó barátnőd, ha így viselkedik.

Különben ne aggódj, nekem sem volt soha rendes barátnőm egészen középsuliig. Addig csak beszélgettünk, hogy ne unatkozzunk meg mindenki kibeszélte a másikat stb. szóval nem volt valami jó... de a középiskola kárpótolt, életem legjobb barátnőjét találtam ott meg, első perctől kezdve tökéletes volt minden. Kár, hogy már vége :( de sosem felejtem el.

Megleszel egyedül is, és ha a többiek látják, hogy egyedül vagy úgyis odamennek majd hozzád.

Beszélj a barátnőddel, és meglátod hogy lesz a legjobb. Sok sikert!

2008. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
92%
Olvasva az írásod az a szó jutott eszembe,hogy egoista-az ilyen típusú ember,aki ezen a szinten önző-nem igazán válik be barátnak.
2008. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is csak két barátnőm volt a gimiben, és az egyikük pont ezt csinálta.

Igazából nem tudtam vele kezdeni semmit. Nem vettem róla tudomást, vagy legalábbis próbáltam úgy tenni, közben legszívesebben a padon vertem volna szét a fejét...

Próbálj meg másokkal is barátkozni.

Ha meg nem megy, hát... végső soron magányos farkasként is ki lehet bírni, engem se fogadtak be sosem, mert jól tanultam és nem dugtam minden héten mással... aztán az érettségi banketten az egyik főkolompos azt írta a füzetkémbe, hogy rájöttem, hogy nem is vagy stréber, csak simán okos... mondanom sem kell, ők se voltak hülyébbek nálam, csak minden más fontosabb volt, mint a suli.

Próbálj meg beilleszkedni, hogy ez az állítólagos barátnő rájöjjön, nem is vagy te rászorulva!

2008. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapja be, ez egyszerűen bunkóság, vagy jobb vagy valamiben, és ezt nem tudja elviselni? lehetséges...
2009. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!