Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm szülinapja...

A legjobb barátnőm szülinapja 2 és fél hónap múlva lesz, és nem tudom hogy mit vegyek neki. Ötletek?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy egy képet csinálok magunkról és rátetetem egy bögrére és akkor az egy szép emlék lesz, de egyszer beszélgettünk...Azt mondta, hogy nem szereti a neves b, meg ilyen egyedi bögréket..Mit vegyek/készítsek neki? AZóta egy kincses ládára gondoltam, amibe kezdésként egy fényképet teszek egy közös emlékről, de már nem igazán tűnik egyedinek az ötlet, mert mindenki ilyet ad/kap...Szóval ötletek??

Csak normális válaszokat Lécci.:) á


2011. szept. 27. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hülye kérdés... mi honnan tudjuk? a te bnöd! és ha a legjobb,elég szomoru hogy nem tudom minek örülne. ismerned kéne kicsit jobban.mvel nem ismerem igy ne tudok ötletet adni
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Vibrátort. Bocsi, de hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.
2011. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De illetlenek vagytok.

Esetleg, ha egy közös képet előhívatnál, csak simán egy keretbe? Vagy egy párnára? :)

Esetleg egy kettétörhető medál? :)

Vagy süss neki tortát, vagy egy meglepi bulit! Hány évesek vagytok? :)

2011. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!