Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A k-pop idolok maguk írják a...

A k-pop idolok maguk írják a dalszövegeket?

Figyelt kérdés
Én jobban hiszek abban, hogy megkapják a zenét meg a szöveget is, és csak eléneklik a számot, de sokszor hallom hogy õk komponálják a zenét is, meg a szöveget is õk írják. Ti mit gondoltok? Mi gyõzött meg titeket a véleményetekrõl?
2020. okt. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
némelyik dalba bele segítenek tény de nem ők írják meg nem ők készítik el max ilyen 10-20%-ban bele segítenek hisz a zene íráshoz talán még nagyobb tehetség kell mint az énekléshez!
2020. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán szabadna egy kalap alá venni(szerintem) nyílván sokan kézhez kapják,de vannak csapatok akik tényleg maguk írják(persze van olyan amikor nem saját gyártmány),de bármelyik zenére rákereshetsz hogy kik az írok és akkor úgy is meglátod. Azt hiszem Apple musicnál a számok végén ki írja,hogy ki írt egy-egy zenét. Pl a BTS még kiscsapat volt egy kis kiadónál még látszik is,hogy ők csinálták a zene 90% át mostmár más szelek fújnak csinálnak sok számot még mindig maguktól,de azért már van 1-2 számnál érezhető(szerintem),hogy nem teljesen az ő munkájuk.


De ott van még pl a stray kids főleg a hip-hop unit akiknél látszik,hogy ők készítik a zenéiket ^^

2020. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Utolso te teljesen butaságokat beszélsz... inkabb fordítva van a bts-nél most kezdenek el be segiteni a számok a eddig mindent az irok csináltak... meg ha be is segítenek akkor is max ilyen 20-40%-ot de inkabb 20-at
2020. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te írsz butaságot,de igazából mindegy. Pont arról lettek híresek,hogy nem 'company made'-ek. De ha nem hiszel nekem ajánlom a wikipédiát.
2020. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

meg lehet nézni hogy még mindig csak be segitettek kaptak 10-10 max 35%-ot

mert meg lehet nézni hitman bang és pdog név minden számnál ott van... és ezek az első számok közt vannak... igaz suga és rm neve többször felmerül mint a több tag neve de azt is meg lehet nézi hogy a mostani számokban meg már + 4-5 ember besegít az írásba pl a boy with luv számban csak ennyi író volt jelen Pdogg, RM, Melanie Joy Fontana, Michel "Lindgren" Schulz, "Hitman" Bang, Suga, Emily... azért na ez nem kevés ember...

de a producer még itt is és minden egyes számnál pdogg nevű személy... azaz a munka nagyját ő csinálja... az idolok meg épp hogy csak be segítenek...

2020. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!