Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene vki ebay-el kapcsolat...

Segítene vki ebay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék az amerika ebay-ről rendelni abercrombie polókat, viszont nem tudom,h h is működik ez. A pólokat már kinéztem,csak nem tudom,h merjek-e az eladótol vásárolni,illetve a postaköltség mennyi lesz meg h vám-ot kell e fizetni. Aki esetleg fent van ebay-en és már rendelt is amerikából az tudna nekem segíteni? Sajnos angol tudás nélkül vagyok :) köszi
2010. aug. 8. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha belinkeled akkor meg tudom mondani érdemes-e attól eladótól rendelni, de te is megnézheted hány negatívja van, ha sok akkor felejtős.

a postaköltség ott van az ár alatt.

sokszor rendeltem már ruhákat mindenféle országokból de vámot még sose kellett fizetnem. gondolom ha nincs számla nem vámolnak, és hát ebayen nemigen kapsz számlát a csomagodba.

paypallal kell fizetni. paypalra bankból tudsz pénzt küldeni, vagy ha van internetbankod akkor onnan még egyszerűbb.

2010. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezt a kettőt néztem ki!

Árban még így is olcsobbra kijön mintha itthon venném meg. Eu-s Ebay-en meg 30euro+10postaköltség.

Azért szeretnék innen rendelni.

2010. aug. 8. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
www.ebayer.hu
2010. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is jól jönne egy tanfolyam :)
2010. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

aukciós cuccoknak nagyon felmehet az ára az utolsó fél órában mert akit érdekel az utolsó pillanatokban szokott licitálni rá szóval figyelni kell.


ha egy eladótól rendelsz több dolgot van esély rá hogy ad pár dollár kedvezményt... bár kezdőkre nem jellemző.


méretet mindig nézd a ruháknál.


de mit nem tudsz még?:)


paypalon megadott címre küldik a cuccot úgyhogy az legyen pontos mindig.

2010. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És gondolom ahol nem lehet kiválasztani kicsi hazánkat, h mennyi a postaköltség az nem küldi el ide.
2010. aug. 9. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha be vagy jelentkezve ebayre akkor automatikusan azt a szállítási díjat látod ami Magyarországra vonatkozik.


ott bal oldalon van hogy hova küld: (Ships to: Worldwide), szóval bárhova.

2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkienk. Elsőre egy 10 dolláros pólóval kezdek :) Remélem,h minden rendben lesz :)
2010. aug. 9. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:

majd írd meg hogy ment:d

én nem merek belevágni...:s

2010. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Feltéve ha én nyerem a licitet :D de majd írok privátot :)
2010. aug. 9. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!