Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítene valaki Ebay vásárláss...

Segítene valaki Ebay vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez volt az első vásárlásom, így még nem tudom mi a teendőm. Megvettem egy cipőt, az ára el is tűnt a paypal számlámról. Kaptam emaileket is, hogy sikeres a vásárlás. De az egyik valami olyasmit írt, hogy küldjem el a címem. Van még valami teendőm, vagy már csak várnom kell.
2010. nov. 3. 14:47
 1/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Elvileg készen vagy. Arra a címre fogod kapni a cuccost, amelyik az ebay account-on van beállítva. De azért könnyebb lenne, ha nem kellene találgatni, hogy mi az a "valami", amit az egyik írt...
2010. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, "valami" alatt erre gondoltam:


Please send me your shipping address and payment. The following payment methods

are accepted: Other, Money Order/Cashiers Check, Personal Check, PayPal.



If you want to mail your payment, please send it and include a copy of this

page to:

2010. nov. 3. 15:04
 3/3 anonim válasza:
100%

valoszinuleg ezt az eautomata uzenetkuldoje kuldte neked.ha a paypalrol a zse mar elment, akkor csak kuldd el neki a cimed. pl:


TO whom it may concern. As far as I know the payment has been made, so please send the purchased item to my address which is the following:


11111 bakfitty utca 4 Budapest Hungary.


If you have any further question please do not hesitate to contact me.


---

Roviden leirod h mar kifizetted, es kerned a cipot elkuldeni a cimedre( ird at az igazi cimedre.


Ha a paypal(ebay) beallitasaiban ugyanez a cim van akkor nem lesz gondod, de ha mas, akkor mondhatja h csak az eredeti cimre fogja kuldeni. A vasarlas elott kell megkerdezni h kuldi e mas cimre is mint a paypal, de gyanitom neked ugyanaz a postacimed mint amit a reg nel megadtal.

2010. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!