Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a szomszédot...

Feljelenthetem a szomszédot ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Adott egy új szomszéd felettünk (aki be sem mutatkozott) és napok óta hangos felújítást végez. Természetesen úgy, hogy ezt nem is jelezte előre..semmit nem írt ki, hogy elnézést, ettől-eddig felújítás lesz, ahogy azt illene ugyebár. A párommal mi home office-ban dolgozunk, és iszonyatosan zavar a reggel óta tartó fúrás, faragás, kopácsolás. Fel lehet jelenteni csendháborításért nappal? Amiért nem jelezte előre stb.

2020. okt. 13. 13:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm a kultúrált választ :)


Hálistennek nem sokáig leszünk itt, nem saját lakás. Szóval annyira nem érdekel, hogy ki ő. Csak illett volna kiírnia egy cetlit legalább..:)

2020. okt. 13. 21:08
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
nem akarok akadékoskodni de ha tudjátok előre akkor mit csináltok?
2020. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor pl nem ér hideg zuhanyként szombaton reggel 7-kor, amikor elkezdték..És nem tudtam magam kipihenni miatta. Mert ha tudom, akkor hamarabb lefekszem, ilyesmi.
2020. okt. 13. 22:00
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

". A párom pl telefonál szinte egész nap, javarészt neki zavaró, mert volt, hogy nem hallotta rendesen az ügyfelét.."


És ha egy munkahelyen benn dolgozna, közben meg az utat javítják kinn, vagy a szomszéd irodát építik át????? Akkor ugyanolyan hangos a zaj!

2020. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nyugodj már le ember :D ez egy jogi kérdés volt, azon túl nincs semmi közöd hozzá...ne ezen csámcsogj, hanem a saját életeden :)
2020. okt. 14. 08:56
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

hagyd... itt fogsz kapni durvább válaszokat is mint amit vártál.... ne akadj fent az ilyen válaszolókon.

én 1 évig hallgattam a tucc-tucc zenét mire sikerült kirakni a hülyegyereket a lakásból.

társasházhoz sok türelem kell.

de falun sem jobb... itt minden nap megy a fűnyíró, a motoros permetező, a láncfűrész, mellé disznószar szag terjeng és ha valaki begyújtja a diófalevelet attkor még napok múlva is érzed a szagát a házban.

a kutyaugatást már nem is említem.

2020. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Napközben és hétköznap nem. Meg kell nézni a helyi csendrendeletet.


Nektek pedig több megértést kéne tanúsítanotok!...


Mindenre van megoldás. Van mikrofonos headset ami kizárja a külső zajokat.


Persze egyszerűbb a saját sérelmeket hangoztatni mint esetleg felvenni a kapcsolatot a felújítást végzővel és tenni pár kényelmi intézkedést...

Amúgyis a hitvány kivitelezés a társasházak sajátja. Nem kell mindent másokon számok kérni! Ti költöztetek olyan szarba. Ez időnként ezzel jár...

2020. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!