Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem képesek normálisan...

Miért nem képesek normálisan válaszolni a híresebb emberek facebookon?

Figyelt kérdés

Nem olyan világszerte ismertekre gondolok, hanem magyarokra pl. Barátok köztös színész, ilyesmi. Írok neki aztán vagy nem kapok választ vagy idenyög valamit aztán kész.

Hamár híres valaki és rajongói vannak, miért nem örül nekik és válaszol normálisan?


2014. aug. 25. 23:31
 1/5 Masked Magician ***** válasza:
Egyszerű. Emberileg sehol sincsenek. Nekem van jó pár híresebb/híres ember akivel simán tudok beszélgetni facebookon
2014. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Azért az durva, hogy "emberileg sehol sincsenek". Ezt - ne haragudj de - kikérem magamnak az ő nevükben is. Ha te kapnál napi több 100, 1000 vagy akár több ezres számú levelet. Te neked lenne kedved, időd és energiád válaszolgatni. A híresebb ember, de inkább az ismert emberek több mindennel foglalkoznak. És nehogy azt hidd, hogy ők egész nap a net előtt ülnek. Örülnek, ha pár órát alhatnak néha-néha. Ők is csak emberek.
2014. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
igen, ott van az, hogy nekik 2 életük van, és nyilván nagyobb hangsúly menne a magánéletre, mivel te nem ide tartozol, hanem a "rajongói" közé, nyilván eléggé másodlagos vagy.
2014. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólokkal (az utóbbi kettővel). az első választ felháborítónak tartom.
2014. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Masked Magician ***** válasza:

A vicces az, hogy első mondatot elolvastátok, utána lévőt már nem :)

"Nekem van jó pár híresebb/híres ember akivel simán tudok beszélgetni facebookon"

2014. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!