Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy gyakori...

Benedik85 kérdése:

Miért van az, hogy gyakori kérdéseken egyre inkább nem képesek normálisan válaszolni?

Figyelt kérdés

Sokadjára látom már, hogy amikor valaki feltesz valamilyen fajta kérdést és annak éppen van egy kisebb furcsasága, ahelyett, hogy elmagyaráznák mi is a helyzet valójában, csak az oltogatások mennek. Tényleg nem értem elvégre ezen az oldalon bármit meg lehet kérdezni és ha felénk fordulnak egy kérdéssel igazán meglehetne válaszolni rendesen nem? Ti mit gondoltok ?


( persze az ilyen fuck logic kérdések, hogy miért van kecske a tetőn mg hasonlóknál más a helyzet, de legalább lehet rajtuk nevetni egy nagyot :'D )


UI: Előre köszönöm válaszaitok.



#oltás #ember #bizalom #oltogatás #nemnormális válasz
2016. aug. 15. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek egy resze a mindennapi stresszt vezeti le, masik oldalrol kerdezok egy resze olyan segghulye, hogz mar faj, illetve kb 5 masodperc lenne googlelel megtalalni a valaszt.
2016. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni. Pont gondolkodtam hogy kíir ezt a kérdést de beelőztél :D felteszek egy tök normális megfogalmazott (nem is hosszú) kérdést meg infókat, csoda ha válaszol rá 4 ember abból is 1-2 ember van aki a kérdésre válaszol.
2016. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az emberi ostobaság betört erre az oldalra is... Ennyi a magyarázat.
2016. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én hiába válaszoltam már sokszor normálisan , mégis leugattak, lepontoztak , mert nem a kérdező szája ize szerint válaszoltam. Nem azt válaszoltam amit várt. Arról már ne is beszéljünk hogy szinte orditani tudna az ember ezektől a helyesirási hibáktól. (bocs nekem nincs hosszú "i" betűm).

Meg amikor felteszik a primitiv emberek hogy , " jajj ezt álmodtam, mit jelent? " Ezekre nem is lehet értelmesen válaszolni.

Azt meg hagyjuk hogy a kecske a tetőn. Egyáltalán nem lehet rajta röhögni. Persze mint mindennek , a humornak, a humor érzéknek is van határa. Meg nem mindenkinek van humorérzéke. !!!

2016. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hülye kérdés van és szerintem az embereknek már elege van a töketlen hülyékből.


Ilyenekre gondolok, hogy:

"Miért jelölt be face-n?"

"Miért csinálja ezt apám?"

"Van e élet a halál után?"

"Mire gondolhatott?"

...stb


Tehát a kérdések zöme olyan, hogy senki nem tudja rá a választ, de azért a kérdezőnek áll feljebb, ha ezt valaki meg is mondja neki.

Honnan tudjam, hogy mi jár a másik ember fejében?

Elképesztő mennyire sok ilyen kérdés van amúgy.


Ha meg normális választ ad az ember, akkor meg le van pontozva.

2016. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan kérdések, amikre nem lehet "normálisan" válaszolni, és inkább a kérdezőt kell helyretenni, hogy ő a hülye vagy rosszindulatú.


Példák (ezek nem feltétlen létező kérdések, de kb. ilyen szintűeket láttam)


"Hogy bosszuljam meg a nővéremet, amiért beköpött a szüleimnek, hogy cigizem? Ha a telefonszámával szexhirdetést adok fel, az jó? Vagy mondjatok durvábbat"


"Mindjárt elsírom magam, 5-tel csökkent a Facebook követőim száma"


"A barátnőm kiakadt rám, amiért újra akartam használni a múltkori óvszert... de hát az az anyagias p.csa nem érti meg, hogy milyen drága, meg nekem erre nincs pénzem"


"Utálom anyámat, amiért nem veszi meg nekem az iPhone-t... de a hülye öcsém hülye nyelvórájára van azért pénz..."


"Most miért van kiakadva a nőm/pasim, hogy megcsaltam... részegen volt/szülinapomon volt/legény-leánybúcsún volt/ő előttem többel volt, így nem kéne számítania..."


Az ilyenre lehet tisztességesen, simán tanácsot adva válaszolni? Hát én nem tudnék...

2016. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig is az oltogatások mentek.


Viszont egyre hülyébbek a kérdések!

2016. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm a válaszaitok valóban jók, igazatok van, és igen sokszor a baj az olyan idiótáknál kezdődik, de szerintem ez nem ok arra, hogy egy normális diszkrét kérdést valami hülyeséggel leugassanak. ><
2016. aug. 19. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz...


Nem tanul/éli az életét -> Hülye felhasználó -> sok idő -> aktív -> sok hülye kérdés -> sok hülye válasz


Tanul/ éli az életét -> Okos felhasználó -> kevés idő -> passzívabb -> kevesebb okos kérdés -> kevesebb okos válasz


Ennyi az egész...

2017. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!