Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szociális szorongásos zavarom...

Szociális szorongásos zavarom van?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon mozdultam ki itthonról, mert nagyon utáltam emberek közé menni, mostanában azért próbálok kicsit több időt tölteni olyan helyeken ahol több ember van, belvárosban főképp de még mindig elég kellemetlen legtöbbször. Zárkózott vagyok, nem tudom hogy lehetne barátokat szereznem. Szeretnék valamit sportolni, de ha elmegyek valamit sportolni akkor azokkal leszek valószínűleg akik jobbak nálam és nem akarok beégni. Illetve fiú vagyok de nagyon szeretek hip-hop táncolni (nem vagyok meleg:D) de egy táncegyesületbe is félek elmenni.
2018. ápr. 5. 21:46
 1/3 anonim válasza:

Talán menj kondi terembe, ott kevesebb az ember. De előtte nézz utána hogy állj neki stb, és akár futni is elmehetsz ha pl nem szeretnél kondizni. Vagy iratkozz be egy tánc suliba, plusz lesznek tánctársaid (vagy hogy hívják), szóval új embereket is megismerhetsz. :)

Egyébként én is ilyen vagyok, annyi a különbség, hogy én koleszba járok :D

2018. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fuss, szedj stresszoldó gyógyszert, ment el Machó Adrienn pszichológushoz, csak ajánlani tudom. Nagyon olcsón dolgozik!!!
2018. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kérdésedre válaszolva igen, lehetséges. Hasonlóképpen működöm én is. Az egy lényeges előrelépés, hogy kimész az utcára folytasd ezt és állíts magad elé mindig új kihívásokat. Nálam az egyik ilyen a telefonálás volt, még mindig el kell számolnom tízig mire felhívok egy ismeretlen embert de már közel sem olyan erős a szorongás mint volt.

Ha sportolni akarsz választhatsz valami olyat amit nyugodtan egyedül tudsz csinálni mint pl a futás, viszont ha barátokat szeretnél az egy jó lehetőség tud lenni ha elmész egy egyesületbe. Senki nem úgy kezdi hogy profi, biztos vannak kezdőknek való órák is és akkor nem kell attól félni hogy mindenki jobb nálad.

2019. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!