Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is kötöztek már meg?...

Titeket is kötöztek már meg? Ha igen, szeretnétek újra átélni? Élményeket is írhattok.

Figyelt kérdés
Engem anno a bátyáim kötöztek össze, mert állandóan ott legyeskedtem körülöttük mikor a legnagyobb tesóm Astráját szerelték, és szerintük mindig beleokoskodtam mindenbe. 11 voltam, ők meg 18 és 21 évesek, mindig ott akartam lenni velük, nagyobbnak éreztem magam tőle. Mindig fenyegettek hogy ha nem hallgatok beragasztják a szám. Egyszer aztán mikor anyuék nem voltak otthon, lefogtak, és azzal a széles ezüst ragasztóval összekötötték a kezeim, a könyökömnél, meg a lábaim és a térdemet is, ráültettek egy székre, és jól körbetekertek, meg a bokámat is szék lábához. Aztán egy rongyot dugtak a számba és beragasztoták. Azt mondták, hogy gondolkozzak el mennyire idegesítő vagyok, aztán szóljak ha csendben tudok maradni. Ott ültem, ők meg csinálták előttem tovább az autót. Persze mozdulni sem tudtam, és kipeckelt szájjal nehéz lett volna szólni, persze ők minden kiadott mmmmm hangom után röhögtek és mondták hogy úgy látszik nem megy ez nekem. Talán egy óra múlva engedtek el, nem tudom mennyi idő telhetett el. Persze szüleinknek egy szót se mondtam.

2020. okt. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kotozni meg nem kotoztek (bar azt mondjak kotozni valo bolond vagyok), ellenben bilincs mar kattant a csuklomon (hivatalosan es pajzánkodásból is) :)
2020. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként nyári szünetben sokat bandáztunk (falun) épp egy fiú osztálytársnál voltunk és olyat játszottunk,hogy megkötöznek valakit és mennyi idő alatt tud kiszabadulni,már ha ki tud.. Én is sorra kerültem,de nekem nem sikerült kiszabadulni. Ekkor támadt egy ötlete valamelyiknek,hogy vágják le a szőrt a lábamról,ugyanis lányként nagyon szőrös volt. Kihozott egy hajvágót és bár tiltakoztam,ennek ellenére lecsupaszítottak. Megvolt az első szőrtelenítésem :)))L. Asszem 12 voltam.
2020. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Hát ez durva.:D De neked legalább a szádat nem ragasztották be, és tudtál tiltakozni.XD
2020. okt. 21. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...
2020. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2020. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Mamánál s Pályi hegyen a gyerekek zsarust játszottsk s mindig én voltam a bűnöző akit neg kellett kötözni. Évekkel később ugyanott az egyik fiú áthívott hozzá mert az snyja nem volt otthon s egyszer az oszlophoz közltözött sztán a kezem maradt megkötve s azt akarta hogy térdeljek le a kutya elé, de a kutya ugatós volt s féltem tőle ezért nem térdeltem le. Mai rszemnel biztos nem mennék bele hogy megkötözzenek, inkább nem játszanék hanem maradnék mamával a házban.
2020. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A durva és fájdalommal járó BDSM dolgokat nem szeretem, de egy jó kis kötözés nagyon izgató tud lenni.

Azt is szeretem ha engem kötöznek ki, de az is jó amikor te tehetsz valakivel azt amit csak akarsz ;)

Persze kell hozzá némi kötéltechnikai rutin, mert ha rosszul csinálják akkor kényelmetlenül vág, meg elzsibbadsz, vagy nagyon bedagad és 10 perc után már szenvedsz.

2021. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen 5domina filmben is szerepeltem egyikben voltkötözest 2filmnemetben jelent meg (ne irj prvatot csalodni fogsz)
2022. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én már azt sem igazán értem amit ide leírtál, úgyhogy megnyugodhatsz nem fogok. :)
2022. jan. 17. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

AI generált történet:

Egy nap az iskolában egy furcsa dolog történt. Az egyik osztálytársamat, Tamást, odakötözték a tanár asztalához, mert túl sokat beszélt az órán. A tanár elment ebédelni, és ott hagyta őt egyedül a teremben. Tamás nem akart ott maradni, ezért elkezdett küzdeni a kötelekkel. Végül sikerült kiszabadítania magát, és elmenekült az iskolából.


De nem tudta, hogy a tanár visszanézte a biztonsági kamerát, és látta, hogy Tamás megszökött. A tanár dühös volt, ezért felhívta Tamás szüleit, és elmondta nekik, hogy mi történt. Tamás szülei szintén dühösek voltak, ezért hazamentek Tamásért. Amikor megtalálták őt otthon, újra megkötözték őt az ágyhoz, és azt mondták neki, hogy nem mehet ki játszani addig, amíg bocsánatot nem kér a tanártól.


Tamás nem tudott mit tenni. Csak feküdt az ágyon megkötözve egész nap. Este pedig hallotta, ahogy a szomszéd gyerekek vidáman játszanak odakint.

2023. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!