Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is kötöztek már meg?...

Titeket is kötöztek már meg? Ha igen, szeretnétek újra átélni? Élményeket is írhattok.

Figyelt kérdés
Engem anno a bátyáim kötöztek össze, mert állandóan ott legyeskedtem körülöttük mikor a legnagyobb tesóm Astráját szerelték, és szerintük mindig beleokoskodtam mindenbe. 11 voltam, ők meg 18 és 21 évesek, mindig ott akartam lenni velük, nagyobbnak éreztem magam tőle. Mindig fenyegettek hogy ha nem hallgatok beragasztják a szám. Egyszer aztán mikor anyuék nem voltak otthon, lefogtak, és azzal a széles ezüst ragasztóval összekötötték a kezeim, a könyökömnél, meg a lábaim és a térdemet is, ráültettek egy székre, és jól körbetekertek, meg a bokámat is szék lábához. Aztán egy rongyot dugtak a számba és beragasztoták. Azt mondták, hogy gondolkozzak el mennyire idegesítő vagyok, aztán szóljak ha csendben tudok maradni. Ott ültem, ők meg csinálták előttem tovább az autót. Persze mozdulni sem tudtam, és kipeckelt szájjal nehéz lett volna szólni, persze ők minden kiadott mmmmm hangom után röhögtek és mondták hogy úgy látszik nem megy ez nekem. Talán egy óra múlva engedtek el, nem tudom mennyi idő telhetett el. Persze szüleinknek egy szót se mondtam.

2020. okt. 20. 21:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
#10 Az AI nem normális. Ezek bűncselekmények a tanár és a szülők részéről is.
2023. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!