Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Táborban, hogy/mikor borotválj...

Táborban, hogy/mikor borotváljam le a lábam?

Figyelt kérdés

5 napos lesz, strandon leszünk és nem akarok szőrös lábbal mászkálni....

Illetve vigyek magammal hajvasalót?


2010. aug. 9. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vinnék. Egyébként meg hogy-hogy hogy? Úgy ahogy otthon, zuhanyzás közben, vagy ahogy te szoktad. Nyilván ezért nem fognak hülyének nézni.
2010. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

viszed magaddal a fürdős cuccod(nekem ez egy neszeszer, amiben van tusfürdő, sampon, fogkefe stb..) és leborotválod zuhanyzás közben vagy utána. És szerintem úgy érdemes h betusfürdőzöd a lábad és úgy borotválod mert zuhanyzás közben nem puhul fel annyira a bőr mint fürdés közben. De a borotvahab is jó megoldás.:D

Hajvasalót csak akkor vigyél, ha különben szanaszét áll a hajad és nem bírod ki nélküle..

2010. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tampont és óvszert se felejts el vinni.
2010. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Este amikor zuhanyozni mész (jobb esetben ugye :D), vidd magaddal a borotvát, de inkább csak a szőrödet borotváld le pls, ne a lábad^^

Ha meg este sietni kell, fáradt vagy, akkor nap közben ha találsz kis szabadidőd, simán vonulj el a fürdőszobába^^

2010. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD:D Oké:D
2010. aug. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!