Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság mi számít menőnek és...

Manapság mi számít menőnek és mi cikinek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
bio
2020. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én azt vettem észre hogy ez hogy mi a menő mi a ciki, szubkultúránként, és társadalmi rétegek, stílusok, anyagi helyzet, lakhely szerint változó.
2020. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meno a csajomnak lenni es ciki ha nem :)
2020. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meno mano
2020. okt. 30. 01:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy minden válasz tök ciki.
2020. okt. 30. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Cuki. Kawaii...
2020. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ciki az ha hülyének tetteted magad, vagy ha nyomulós vagy! Ha menő akarsz lenni akkor nem kell mindent túl stresszelni, jó poénjaid kell, hogy legyenek, amiken nevetni is lehet, és követni kell a trendeket. Fontos megjegyezni azt, hogy ha bunkó vagy, vagy mindent leszarsz akkor az nem menő. A hibáidon nem kell fenn akadni hanem inkább túl lépni rajtuk és tanulni belőlük! A menőség nem egyenlő a nem tanulással/nem törődömséggel! Barátkozz mindenkivel vagy próbálj összhangban lenni minden egyes személlyel. Legalább is szerintem manapság ez számít menőnek.
2020. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!