Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kockahas manapság mennyire...

A kockahas manapság mennyire számit “menőnek”?

Figyelt kérdés
A menőt nem szó szerint értem fullra , de manapság mennyire jó az ha az embernek kocka hasa van! Mennyien dicserhetik még azt is. Tudom az nem csak az erő t jelképezi! De mi van akkor ha utána fel szedek sok felesleget? Kockahas után? XD. 174 cm magas vagyok majdnem. jelenleg 71-72kg vagyok talán 71,5 körül ,kicsit kockás a hasam! De erre nem sok mindenki figyel fel. Mi lenne ha le mennék 68-69 magyarul olyan 64 66 kg 68,5 kg kőrnyékére?! Akkor gondolom többen fel figyelnének arra a hasra. Mert gondolom kockásabb lenne! Ezt persze csak nyárra.

2018. dec. 6. 15:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A 64,66 kg-s dolgot nem

ide szántam XD! Viszont a 67 kg mert lehet le megyek ennyire tul kevés lenne szerintetek!

2018. dec. 6. 15:15
 2/15 anonim válasza:
8%
Mia jó isten :D! Most te tényleg... hülye vagy van annak tetteted magad?! Majd legközelebb ha kiírsz ilyet ne őld meg az embereket, az értelmetlen makogásasal! Mert most azon vagyok , hogy fel kössem magam... De a kérdésre válaszolva amennyit értettem belőle :D 174 cm körűl vagy gondolom hasad nem nagy! 67 kg-sen sem igen lenne nagy hasad. De minek annyira le menni! Ilyen testsúllyal már bárki meg fog tudni verni ! Maradjál te csak 70 kg felett. Mert szerintem mamár a kockahas nem divat. Amugy is kockás lesz nem? Illetve attól is függ hány éves vagy?! A kiírásból ittélve 15 max! De lehetsz 18 is attól még ,hogy butának tetteted magad xd!
2018. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem "menő" a kocka has, főleg, ha izmos is vagy mellette.
2018. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Mostanában egyáltalán nem menő.
2018. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy meg senki ne merje bántani a kérdezőt!

Nagyon szép és példamutató dolog, hogy annak ellenére, hogy értelmi fogyatékos, keményen sportol és vannak céljai amiket el akar érni az életben.

2018. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Második, kétlem, hogy kevésbé veriuk meg 4 kiló plusz hájjal... Ha úgy érted, hogy szedjen fel izmot, azt persze támogatom (bár attól sem fog sokkal jobban verekedni s nem is mindenkinek szempont ez).


Fogalmam sincs, kérdező, de ahogy olvasok kérdéseket, sokaknak imponál az ilyesmi. Nekem is tetszik a kockahas, férfin is, nőn is (utóbbin csak a szolidabb, természetes, női fajta). De ennyire nem kéne rámenned, ha neked tetszik, csináld, de ne érdekeljen, hogy vajon az emberek hány százaléka mit fog gondolni rólad úgy. Egyrészt ezt nem lehet megtudni, másrészt ez egyetlen apró tényező benned, de még a fizikai valódban is. Az összhatás rengeteget számít.


S nem a kilókkal kell játszani. Legyen jó a testzsírszázalékod és igyekezz növelni az izomtömegedet. Senkit nem érdekel, hogy 71,5 kilót mutat a mérleged vagy sem. Nyilván ha kilókat fogysz zsírból, akkor látványosabb lesz a hasad, ahogy akkor is, ha már nem fedetten fejlődik a hasizmod.


Ha felszedsz egy csomó hájat, akkor fedettebb lesz, a zsír takarja a kockákat. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni, ha nem érted...

2018. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%

#5 Én nem mondom , hogy értelmi fogyatékos. És nem is bántom! Csupán csak le írtam neki, hogy ez agyfasz amit ide ki írt! Azt sem mondom , hogy buta. De vagy nem tudta jobban

megfogalmazni ezt, vagy direkt úgy írta ki a kérdést , hogy agyfaszt kapjon mindenki! De m1 szerencsélyére így is kapot normális választ.

#6-os Én ezt tapasztalatból írtam! Én 190 cm

magas vagyok és 79 kg-sen! Engem a majdnem 100 kg-s kisebbségi téppé vert , úgy , hogy verekedni se tudott annyira jól mint én ,de izmos volt! Pedig 79 kg-sen nekem is kockás volt a hasam kicsit Utána szinten ugyanaz az ellenfél 1 hónap után mikor már 86 kg-s voltam már ki kapott. És semmilyen olyan helyre nem kaptunk egyik alkalommal se, ami “legyengít”! De a kérdező ki tudja miota edz. Speciel én már 17 hónapja kezdtem! Bár Igaz egy olyannal szemben akivel szemben én álltam és még fogok is mert kihívott egy döntő meccsre szilveszterre xd. Közlöm nem baráti lesz és eddig se az volt! “Ellenségek vagyunk” Nos egy olyannal szembe 75 kg-sen sem hiszem , hogy sokkal többet érne mint mondjuk 65 vagy 70 kg-sen! Ha csak nincs elképesztő gyorsasága és taktikája. Jelenleg 83 kg vagyok ezt szeretném tartani! XD

2018. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

De a kérdező szavaival élve 83,6 és 83,7 között van a testsúlyom

magyarul talán lehet 84-re kéne kerekitdni xd vagy 83?!

2018. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
M1 nem gunyolodok csak ne legyen tegye magát többet a kérdező nevetségessé!
2018. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 palilaci ***** válasza:
100%
Azta, mi ez a szellemi dogkut itt??
2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!