Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon szomorú vagyok....

Nagyon nagyon szomorú vagyok. Van valami mód amivel ezt kijelezhetném az emberek felé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl felveszek egy pulcsit es tudjak hogy nagyon szarul vagyok es nem szolnak hozzam vagy valami ilyesmi.
2020. nov. 2. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
inkabb nyiss az emberek felé
2020. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában, ha valaki feketébe öltözik, akkor mások úgy veszik: gyászolsz, vagy depressziós vagy. Mindenesetre ez jelzés lehet, hogy szomorú vagy.

Remélem, ha elmúlik a szomorúságod (mielőbb), akkor ezt is jelzed majd feléjük. Ne süllyedj mély letargiába.

2020. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, már ki is jelezted. Kiírtad ide. Túlságosan nem érdekli az embereket, ha szomorú vagy, mindenki a saját dolgai után szaladgál.
2020. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Latom valaki felreertette a kerdest. En nem azt akarom hogy ezzel pl felhivjam magamra a figyelmet vagy barmi ilyesmi, nincs szuksegem arra hogy mindneki kerdezgesse hogy mi a baj?, miert vagy szomoru?, jajj mond mar el. Csak annyit akartam hogy ha valaki ramnez tudja hogy most inkabb jobb ha nem szol hozzam mert nem vagyok jol es ezt most nem is akarom megosztani masokkal. Csak szimplan egy kis egyedul letre lenne szuksegem de iskolaba jarni kell. Ott meg nem mondhatom meg minden baromarcnak hogy haggyal beken nem latod hogy szarul vagyok.


Btw 16/L

2020. nov. 3. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha nem színekkel kommunikálnál - mivel senki nem gondolat olvasó -, akkor vagy megmondod annak, aki közeledne vigasztalni, hogy most neked térre van szükséged, vagy gyártasz egy saját pólót, pulóvert, amire felírod, szomorú vagyok, hagyjatok!

Más ötletem nincs.

2020. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!