Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a bogarak?...

Mik lehetnek ezek a bogarak? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Tele van az egész ház, szobák, nappali, fürdőszoba, egyszóval minden helyiség ezekkel az undormányokkal, egy nap húszszor kell porszívózni őket! Nem tudjuk, hogy honnan jönnek! Valaki kérem segítsen.. Sajnos nem tudok ide linket beilleszteni, de, úgy tudnám megmutatni a bogarat, hogyha beírjátok a Google-ba, hogy kis fekete bogarak és rögtön az első kép.. Előre is nagyon köszönöm a segítségeket!

2020. nov. 3. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad ajánlott képet megtaláltam egy fórumban, ahol kékt oldalt "átnyálazva" előkerült a tripsz név.

EZ az?

[link]


Ha igen, akkor kikereshetsz hozzájuk védekezést, én hagyma, fokhagyma, csípős paprika keverékét találtam...de ezt csak kertre írja.

2020. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] Ez az... Teljesen ugyanez.
2020. nov. 3. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem ezt adta ki elsőnek. Ezért kellett volna a link.


Még kerestem rá, és ezt a KFT-t a fenti index fórumban is ajánlották:

[link]


Meg tudják mondani, és irtást is javasolnak, tudtommal.

2020. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!