Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Durva, hogy egy év alatt...

Durva, hogy egy év alatt mennyit változott a világ?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben nem kellett se maszk, és nem volt ennyire digitális központú a világ, és nem volt ekkora diktatúra szellem.

Manapság nem tudom elképzelni a maszk nélküli létet. (Nem maszk ellenes vagyok, csak régen mi fura volt manapság szinte kötelező)



2020. nov. 4. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon dúrva. Ha tavaly mobdta volna valaki, el se hittem volna hogy ekkorát fordul a világ.
2020. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Az a durva hogy a "durva" szót hosszú "ú"-val írod...
2020. nov. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hol írtam hosszú ú-val te igen vak?
2020. nov. 5. 06:06
 4/10 anonim válasza:
22%
Te igen van kérdező, nem látod az első válaszolót? Vakablak. Egyből személyeskedsz. Mekkora intellektus vagy
2020. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Mielőtt válaszolnék csak visszakérdeznék. Először is nem akarok bunkó lenni csak nem értem milyen célból tetted fel ezt a kérdést. Panaszkodjunk együtt hogy minden szar?

De hogy válaszoljak rá nekem csak más. Valamiért nincs világvége hangulatom és nem lettem depressziós sem, pedig hajlamos vagyok rá. A maszkot egy darab szövetnek fogom fel az arcomon nem tragédiának mint sokan. Nem kell pánikba esni mert nem az eboláról van szó. Arról még hogy mi minden rossz arról még nincs értelme beszélni. Menni kell, csinálni a dolomat. Biztos vagyok benne hogy lesznek még rosszabb dolgok is az életemben.

2020. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első válaszadón kívül nem tudott senki se válaszolni, csak kötekedni.
2020. nov. 5. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
5 vagyok. Válaszoltam a második bekezdésben. Elnézést hogy nem azt válaszoltam amit hallani akartál 🙂. Ezek szerint ha valaki nem ért egyet abban hogy itt a világvége azt le kell pontozni?
2020. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
És nem kérdeztél semmit. A "Durva, hogy egy év alatt mennyit változott a világ" egy kijelentő mondat. Te csak azért raktál kérdőjelet a végére hogy kiírhasd. Lényegre nem nem kérdezel semmit, csak panaszkodni akarsz. Aki nem ért veled egyet azt meg lepontozod.
2020. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elinditottam egy gondolatmenetet. Mondjuk Te szerintem egyáltalán nem szoktál gondolkodni ilyen dolgokon.

Biztos sok barátod van, és nem tartanak unalmasnak.

2020. nov. 5. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Nincs sok barátom csak nem szeretek panaszkodni. Te se biztos hogy unalmas vagy, lehet hogy csak te hiszed ezt.
2020. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!