Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkáltató a munkahelyen...

Munkáltató a munkahelyen kamerákkal figyel mindenkit, a szerződésemben nincsen semmi a kamerákkal kapcsolatban. Szabályos ez?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az is tájékoztatónak számít, ha valahová falon elhelyezi kis táblán, hogy megfigyelőrendszer működik. Nekem is volt ugyanilyen helyzet.
2020. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a termelésben. Ki nem állhatom, folyton azt nézi a Big Bráner az emeletről. Mennek a gépek, minden frankó. Nincs kár, vagy hanyagság. De azzal van elfoglalva, hogy ülünk mikor megy a gép vagy beszélgetünk. Holott semmivel sem csinálnánk többet ha vigyázban állunk a gép előtt és nem szólunk senkihez.A gépidő így is úgy is ugyan annyi. Csak egy portás gyakorlatilag. Nézi a kamerát, meg küldözgeti az e-maileket a középvezetőknek, meg hivogatja őket telefonon, hogy ez meg az nem dolgozik.Holott ami ki lett adva feladat elvégezzük. Pesti anyacég a fő cég ahonnan kapjuk a megrendeléseket, infókat. A Big Bráner meg csak adja tovább, rühellem a postást pofáját. Aztán keresk vagy 2 millát. Fele annyiért én is elvállalnám a portás feladatát, rohadék egy fazon...
2021. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 De ismerős... Én kisvállalkozásnál dolgoztam, egy nagy családi ház volt átalakítva az "üzemmé" irodával, raktárral stb., de ez lényegtelen. Minden apró szobában volt kamera legalább két irányban, a főnök irodájába bevezetve két hatalmas kijelzőn, és a napjának a 90 százalékát az tette ki, hogy ült az asztala mögött, kávézgatott, és nézett mindenkit. Kénytelenek voltunk látszattevékenységeket kitalálni, port törölni akár napi ötödjére is, csomagoló dobozokat hajtogatni, amit már nem tudtunk hova tenni, mert így is több volt már belőle, mint kellene, csak hogy ne szóljon, hogy "nem csinálunk semmit". Nem értem mire ez a nagy ellenőrzés, ha egyszer tudja, hogy az X feladat meg lesz csinálva profin a nap végéig, bármi is van. A többi időben meg nem értem mi baja, ha leül az ember, vagy beszél a kollégájával egy- két szót, mivel mindenki, aki ott dolgozott pontosan tudta, hogy a maximumot hozza ki a saját munkájából. Elképesztően frusztráló volt ez az egész megfigyelősdi, ott is hagytam, többek között ezért is, pedig még egész sok dolog jó volt ott...
2021. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Még annyit hozzáfűznék a dologhoz, hogy több műszakban dolgozunk. De tök mindegy mikor mész, otthonról is figyel+visszanézi az éjjeles műszakokat is. Szerintem mást nem is csinál.
2021. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!